Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Kodi i artikullit: DR2660-201
Nike

Nike Invincible 3

Kodi i artikullit: DR2660-201
Atletet e vrapimit për femra ZoomX Invincible Run Flyknit 3, janë ato për të cilat ju keni nevojë në mënyrë që të përmbushni të gjitha qëllimet tuaja sportive. E lehtë dhe me mbështetjen e nevojshme, shtresa e mesme me mbushje shkume Nike ZoomX ofron butësinë dhe të gjithë energjinë mbështetëse në çdo hap. E formuar për të përmirësuar lëvizjen tuaj, kjo shkumë siguron mbështetje gjatë tre fazave të një vrapuesi: fleksibilitet kur këmba ngrihet nga toka, lëvizje të qetë kur këmba lëviz përpara dhe stabilitetin e duhur në kontakt me tokën. Pjesa e sipërme e fortë dhe e qëndrueshme me material Flyknit mundëson ajrosjen në zonat më të nevojshme në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta gjatë gjithë kohës. Modeli me formë më të gjerë në pjesën e përparme siguron dhe më shumë stabilitet. Tabani i gomës "Waffle" siguron mbështetje dhe stabilitet të jashtëzakonshëm në terrene të ndryshme. Atletet e vrapmit për femra ZoomX Invincible Run Flyknit janë zgjedhja perfekte për të arritur dhe kapërcyer të gjitha limitet tuaja sportive. Logoja Nike plotëson dizajnin dhe gjithashtu ja bën të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj.Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme: rrjetë dhe material Flyknit Shtresa e mesme me shkumë ZoomX Taban gome Waffle Logo Nike.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për femra ZoomX Invincible Run Flyknit 3, janë ato për të cilat ju keni nevojë në mënyrë që të përmbushni të gjitha qëllimet tuaja sportive. E lehtë dhe me mbështetjen e nevojshme, shtresa e mesme me mbushje shkume Nike ZoomX ofron butësinë dhe të gjithë energjinë mbështetëse në çdo hap. E formuar për të përmirësuar lëvizjen tuaj, kjo shkumë siguron mbështetje gjatë tre fazave të një vrapuesi: fleksibilitet kur këmba ngrihet nga toka, lëvizje të qetë kur këmba lëviz përpara dhe stabilitetin e duhur në kontakt me tokën. Pjesa e sipërme e fortë dhe e qëndrueshme me material Flyknit mundëson ajrosjen në zonat më të nevojshme në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta gjatë gjithë kohës. Modeli me formë më të gjerë në pjesën e përparme siguron dhe më shumë stabilitet. Tabani i gomës "Waffle" siguron mbështetje dhe stabilitet të jashtëzakonshëm në terrene të ndryshme. Atletet e vrapmit për femra ZoomX Invincible Run Flyknit janë zgjedhja perfekte për të arritur dhe kapërcyer të gjitha limitet tuaja sportive. Logoja Nike plotëson dizajnin dhe gjithashtu ja bën të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme: rrjetë dhe material Flyknit
 • Shtresa e mesme me shkumë ZoomX
 • Taban gome Waffle
 • Logo Nike

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FD6476-007
  9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FD6476-500
  9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FD6476-001
  9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FB2208-101
  8.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Invincible 3
  Produkte
  Nike Invincible 3