NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
NIKE Atlete Court Vision Alta
Kodi i artikullit: CW6536-103
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Alta

Kodi i artikullit: CW6536-103
Nike Court Vision Alta janë atlete Lifestyle për femra me një dizajn ikonik me elemente moderne të ditëve të sotme. Këto atlete e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel më të lartë. Përzierja e pasur e materialeve në pjesën e sipërme përfshin rrjetë transparente, tekstile dhe lëkurë të butë sintetike. Shtresa e mesme me mbushje shkume ofron rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. Llapa e përforcuar e atleteve siguron një përshtatje të përkryer dhe gjeometria unike në thembra siguron një pamje moderne dhe rehati maksimale. Atletet kanë një profil të cekët dhe lidhëse klasike që thjeshtojnë veshjen dhe heqjen tyre. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Lidhni këto atlete moderne me stil sportiv delikate. Janë perfekte për t'u kombinuar me çdo veshje dhe për të filluar ditën e re së bashku me aktivitetet e saj.Specifikimi: Atlete Lifestyle për femra Pjesa e sipërme: Lëkurë, lëkurë transparente, rrjetë Lidhëse Profil i cekët Logo Nike Shtresë e mesme me shkumë Llapë ultra e përforcuar Taban gome.
13.600 LEK
13.600 LEK
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 37.5
 • 36.5
 • 38
 • 40
 • 38.5
 • 39
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Vision Alta janë atlete Lifestyle për femra me një dizajn ikonik me elemente moderne të ditëve të sotme. Këto atlete e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel më të lartë. Përzierja e pasur e materialeve në pjesën e sipërme përfshin rrjetë transparente, tekstile dhe lëkurë të butë sintetike. Shtresa e mesme me mbushje shkume ofron rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. Llapa e përforcuar e atleteve siguron një përshtatje të përkryer dhe gjeometria unike në thembra siguron një pamje moderne dhe rehati maksimale. Atletet kanë një profil të cekët dhe lidhëse klasike që thjeshtojnë veshjen dhe heqjen tyre. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Lidhni këto atlete moderne me stil sportiv delikate. Janë perfekte për t'u kombinuar me çdo veshje dhe për të filluar ditën e re së bashku me aktivitetet e saj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Pjesa e sipërme: Lëkurë, lëkurë transparente, rrjetë
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Llapë ultra e përforcuar
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DM0113-102
  9.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB4496-300
  21.700 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  28.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DZ7288-600
  10.700 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  14.300 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DV6842-001
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.600 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Atlete Court Vision Alta
  Atlete
  NIKE Atlete Court Vision Alta