në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DV5457-600)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low Recraft

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 32
 • 35
 • 27.5
 • 31
 • 33
 • 28
 • 34
 • 30
 • 29.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low Recraft janë atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël. Kjo model legjendar i ridizenjuar përdor një kombinim të materialeve të ricikluara në pjesën e sipërme dhe në taban për të arritur një pamje klasike të krijuar në një mënyrë krejtësisht të re. Falë përmirësimit që kanë marrë, atletet ofrojnë rehati të përsosur dhe lehtësi në veshje. Pjesa e ridizenjuar e shtresës së mesme u jep këmbëve pak më shumë hapësirë se modeli i mëparshëm. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike siguron qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Tabani elastik i gomës ofron fleksibilitet të synuar posaçërisht për këmbët tuaja në rritje. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël Mbushje e butë nën këmbë Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Logo Nike Taban gome.
Detaje

Nike Court Borough Low Recraft janë atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël. Kjo model legjendar i ridizenjuar përdor një kombinim të materialeve të ricikluara në pjesën e sipërme dhe në taban për të arritur një pamje klasike të krijuar në një mënyrë krejtësisht të re. Falë përmirësimit që kanë marrë, atletet ofrojnë rehati të përsosur dhe lehtësi në veshje. Pjesa e ridizenjuar e shtresës së mesme u jep këmbëve pak më shumë hapësirë se modeli i mëparshëm. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike siguron qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Tabani elastik i gomës ofron fleksibilitet të synuar posaçërisht për këmbët tuaja në rritje.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël
 • Mbushje e butë nën këmbë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë