NIKE Atlete Air Max 90 Futura
NIKE Atlete Air Max 90 Futura
NIKE Atlete Air Max 90 Futura
NIKE Atlete Air Max 90 Futura
NIKE Atlete Air Max 90 Futura
NIKE Atlete Air Max 90 Futura
NIKE Atlete Air Max 90 Futura
NIKE Atlete Air Max 90 Futura
NIKE Atlete Air Max 90 Futura
NIKE Atlete Air Max 90 Futura
Kodi i artikullit: DV7190-700
NIKE

NIKE Atlete Air Max 90 Futura

Kodi i artikullit: DV7190-700
Vishini atletet Lifestyle për femra Nike Air Max 90 Futura dhe ndjeni frymën e trashëgimisë sportive. Të krijuara në epokën e kombinimit të muzikës, artit dhe kulturës, këto atlete të dizajnuara fillimisht për vrap ndihmuan në përcaktimin e viteve '90-të. Pjesa e sipërme e përbërë prej kamoshi dhe tekstili mbështjell këmbët tuaja butësisht në mënyrë perfekte dhe në të njëjtën kohë i jep atyre qëndrueshmërinë e nevojshme. Njësia Air Max ofron mbështetje të shkëlqyer dhe thembra e përforcuar shton elegancë dhe rehati. Ndërtimi klasik i ka rrënjët në vitet '90-të, ndërsa metodat moderne të prodhimit, materialet dhe ngjyrat ju shtyjnë me çdo hap drejt së ardhmes. Tabani i gomës Waffle ofron një përshtatje të përsosur dhe i shton siguri hapit tuaj. Vishini atletet Lifestyle Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me rehati dhe stil të bukur.Specifikimi: Atlete Lifestyle për femra Profil i cekët Lidhëse Njësia Air Max Shtresë e mesme me shkumë Taban gome Waffle.
23.800 LEK
23.800 LEK
17.900 LEK
Shuma e kursyer: 5.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40
 • 36.5
 • 37.5
 • 39
 • 38
 • 38.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Vishini atletet Lifestyle për femra Nike Air Max 90 Futura dhe ndjeni frymën e trashëgimisë sportive. Të krijuara në epokën e kombinimit të muzikës, artit dhe kulturës, këto atlete të dizajnuara fillimisht për vrap ndihmuan në përcaktimin e viteve '90-të. Pjesa e sipërme e përbërë prej kamoshi dhe tekstili mbështjell këmbët tuaja butësisht në mënyrë perfekte dhe në të njëjtën kohë i jep atyre qëndrueshmërinë e nevojshme. Njësia Air Max ofron mbështetje të shkëlqyer dhe thembra e përforcuar shton elegancë dhe rehati. Ndërtimi klasik i ka rrënjët në vitet '90-të, ndërsa metodat moderne të prodhimit, materialet dhe ngjyrat ju shtyjnë me çdo hap drejt së ardhmes. Tabani i gomës Waffle ofron një përshtatje të përsosur dhe i shton siguri hapit tuaj. Vishini atletet Lifestyle Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me rehati dhe stil të bukur.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Njësia Air Max
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Taban gome Waffle

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DM0113-102
  9.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB4496-300
  21.700 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  28.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DZ7288-600
  10.700 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  14.300 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DV6842-001
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.600 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Atlete Air Max 90 Futura
  Atlete
  NIKE Atlete Air Max 90 Futura