Nike Star Runner 4
Nike Star Runner 4
Nike Star Runner 4
Nike Star Runner 4
Nike Star Runner 4
Nike Star Runner 4
Nike Star Runner 4
Nike Star Runner 4
Nike Star Runner 4
Nike Star Runner 4
Kodi i artikullit: DX7614-001
Nike

Nike Star Runner 4

Kodi i artikullit: DX7614-001
Nike Star Runner 4 janë atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël, me një dizajn të gjithanshëm dhe që do të mbështesin këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet të cilin ky model nuk do të mund ta përballojë. Pjesa e sipërme rrjetë në kombinim me lëkurën sintetike mbështjell këmbët e fëmijëve në mënyrë perfekte dhe të butë, dhe në të njëjtën kohë u jep atyre qëndrueshmërinë e nevojshme. Shtresa e mesme me mbushje të butë lehtëson presionin në sipërfaqe dhe ofron rehati në çdo hap. Rripi në thembër e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Tabani i gomës me pjesë fleksibël ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron mbështetje optimale. Vishini fëmijës tuaj këto atlete të mrekullueshme Nike dhe lëreni të shijojë ditën me të gjitha aktivitetet e saj.Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël Profil i cekët Pjesa e sipërme kombinim lëkure sintetike dhe rrjetë Shtresa e mesme me mbushje të butë Logo Nike Taban gome.
6.200 LEK
6.200 LEK
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 33
 • 29.5
 • 35
 • 28
 • 30
 • 34
 • 27.5
 • 31
 • 32
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Star Runner 4 janë atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël, me një dizajn të gjithanshëm dhe që do të mbështesin këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet të cilin ky model nuk do të mund ta përballojë. Pjesa e sipërme rrjetë në kombinim me lëkurën sintetike mbështjell këmbët e fëmijëve në mënyrë perfekte dhe të butë, dhe në të njëjtën kohë u jep atyre qëndrueshmërinë e nevojshme. Shtresa e mesme me mbushje të butë lehtëson presionin në sipërfaqe dhe ofron rehati në çdo hap. Rripi në thembër e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Tabani i gomës me pjesë fleksibël ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron mbështetje optimale. Vishini fëmijës tuaj këto atlete të mrekullueshme Nike dhe lëreni të shijojë ditën me të gjitha aktivitetet e saj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme kombinim lëkure sintetike dhe rrjetë
 • Shtresa e mesme me mbushje të butë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DH9394-105
  Çmimi 8.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-110
  Çmimi 6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-005
  Çmimi 6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-109
  Çmimi 6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Star Runner 4
  Atlete
  Nike Star Runner 4