adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
Kodi i artikullit: GX1727
adidas

adidas OZELLE

Kodi i artikullit: GX1727
Kodi i prodhuesit: LKK51
Atletet Lifestyle për femra adidas OZELLE të frymëzuara nga vrapimi ofrojnë një stil të bukur që mund të kombinohet lehtësisht me çdo veshje të garderobës tuaj. Pamja e tyre retro është rifreskuar me një përzierje materialesh cilësore dhe një taban modern të trashë gome. Ato përmbajnë një pjesë të sipërme me përmbajtje sintetike, tekstile të butë dhe të qëndrueshme, ndërsa shtresa e mesme Cloudfoam kontribuon në ofrimin e rehatsë së nevojshme përgjatë gjithë ditës edhe kur dita juaj është e mbushur me aktivitetete. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Vishni këto atlete adidas, kombinojini ato me veshjet tuaja të preferuara dhe niseni ditën tuaj të mbushur me rehati të jashtëzakonshme dhe stil të bukur.Specifikimet: Atlete Lifestyle për femra Profili i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme tekstile Shtresa e mesme Cloudfoam Pjesa e brendshme tekstile Taban gome.
9.600 LEK
9.600 LEK
9.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 39 1/3
 • 38 2/3
 • 37 1/3
 • 40
 • 36 2/3
 • 38
 • 36
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për femra adidas OZELLE të frymëzuara nga vrapimi ofrojnë një stil të bukur që mund të kombinohet lehtësisht me çdo veshje të garderobës tuaj. Pamja e tyre retro është rifreskuar me një përzierje materialesh cilësore dhe një taban modern të trashë gome. Ato përmbajnë një pjesë të sipërme me përmbajtje sintetike, tekstile të butë dhe të qëndrueshme, ndërsa shtresa e mesme Cloudfoam kontribuon në ofrimin e rehatsë së nevojshme përgjatë gjithë ditës edhe kur dita juaj është e mbushur me aktivitetete. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Vishni këto atlete adidas, kombinojini ato me veshjet tuaja të preferuara dhe niseni ditën tuaj të mbushur me rehati të jashtëzakonshme dhe stil të bukur.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Shtresa e mesme Cloudfoam
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente
  adidas OZELLE
  Atlete
  adidas OZELLE