adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
Kodi i artikullit: ID7116
adidas

adidas BREAKNET 2.0

Kodi i artikullit: ID7116
Kodi i prodhuesit: LRJ87
adidas BREAKNET 2.0 janë atlete Lifestyle unisex të frymëzuara nga atletet e tenisit. Ato ndërthurin më të mirën e së kaluarës dhe të tashmes duke u bërë kështu gati dhe për të ardhmen. Sillni pamjen vintage në stilin tuaj me këto atlete. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure sintetike, profili i cekët dhe dizajni i thjeshtë kontribuojnë në ADN-në e pastër të tenisit. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike i mbështjell këmbët tuaja butësisht dhe në mënyrë perfekte, duke u dhënë në të njëjtën kohë qëndrueshmërinë e nevojshme. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon adidas e cila nxjerr në pah cilësinë, dizajnin dhe stilin e veçantë të markës që ju i besoni më shumë. Tabani i gomës puthitet mirë dhe i jep stabilitetin e nevojshëm dhe sigurinë hapit tuaj. Vishni këto atlete adidas dhe niseni ditën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme.Specifikimi: Atlete Lifestyle unisex Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Profil i cekët Lidhëse Logo adidas Taban gome.
8.700 LEK
8.700 LEK
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 40
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas BREAKNET 2.0 janë atlete Lifestyle unisex të frymëzuara nga atletet e tenisit. Ato ndërthurin më të mirën e së kaluarës dhe të tashmes duke u bërë kështu gati dhe për të ardhmen. Sillni pamjen vintage në stilin tuaj me këto atlete. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure sintetike, profili i cekët dhe dizajni i thjeshtë kontribuojnë në ADN-në e pastër të tenisit. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike i mbështjell këmbët tuaja butësisht dhe në mënyrë perfekte, duke u dhënë në të njëjtën kohë qëndrueshmërinë e nevojshme. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon adidas e cila nxjerr në pah cilësinë, dizajnin dhe stilin e veçantë të markës që ju i besoni më shumë. Tabani i gomës puthitet mirë dhe i jep stabilitetin e nevojshëm dhe sigurinë hapit tuaj. Vishni këto atlete adidas dhe niseni ditën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle unisex
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Gjinia Femra
  Qëllimi Tenis
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ID5598
  7.700 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  9.000 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas BREAKNET 2.0
  Atlete
  adidas BREAKNET 2.0