në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete HOOPS 3.0 CF
adidas Atlete HOOPS 3.0 CF
adidas Atlete HOOPS 3.0 CF
adidas Atlete HOOPS 3.0 CF
adidas Atlete HOOPS 3.0 CF
adidas Atlete HOOPS 3.0 CF
adidas Atlete HOOPS 3.0 CF
adidas Atlete HOOPS 3.0 CF
adidas Atlete HOOPS 3.0 CF
adidas Atlete HOOPS 3.0 CF
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(IF5316)
adidas

adidas Atlete HOOPS 3.0 CF

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 31
 • 33
 • 32
 • 30
 • 29
 • 35
 • 28
 • 34
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet unisex Lifestyle për fëmijë adidas HOOPS 3.0 sjellin një dizajn të ri të frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit. Dizajni i tyre i thjeshtë, i bukur dhe i përshtatur në mënyrën më të mirë të mundshme me trendet e kohës do tju bëjë për vete. Mund ti kombinoni me lehtësi me veshjet e garderobës tuaj, dhe atletet do t'ju ofrojnë rehati dhe stil të bukur. Logoja adidas 3-stripes kompleton dizajnin e atleteve duke nxjerrë në pah origjinalitetin, stilin dhe trashëgiminë sportive të markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme me mbushje të butë ju garanton rehatinë e nevojshme të lëvizjes përgjatë gjithë ditës. Atletet kanë një profil të cekët me rripa Velcro që e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Specifikimi: Atlete unisex Lifestyle për fëmijë Profil i cekët Velcro Logo adidas 3-stripes Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Taban gome.
Detaje

Atletet unisex Lifestyle për fëmijë adidas HOOPS 3.0 sjellin një dizajn të ri të frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit. Dizajni i tyre i thjeshtë, i bukur dhe i përshtatur në mënyrën më të mirë të mundshme me trendet e kohës do tju bëjë për vete. Mund ti kombinoni me lehtësi me veshjet e garderobës tuaj, dhe atletet do t'ju ofrojnë rehati dhe stil të bukur. Logoja adidas 3-stripes kompleton dizajnin e atleteve duke nxjerrë në pah origjinalitetin, stilin dhe trashëgiminë sportive të markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme me mbushje të butë ju garanton rehatinë e nevojshme të lëvizjes përgjatë gjithë ditës. Atletet kanë një profil të cekët me rripa Velcro që e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre.

Specifikimi:

 • Atlete unisex Lifestyle për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Velcro
 • Logo adidas 3-stripes
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Marka adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete HP8914
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ0106
  Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshë...
  2.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.500 LEK
  Ndihmë