adidas Hoops 3.0 CF
adidas Hoops 3.0 CF
adidas Hoops 3.0 CF
adidas Hoops 3.0 CF
adidas Hoops 3.0 CF
adidas Hoops 3.0 CF
adidas Hoops 3.0 CF
adidas Hoops 3.0 CF
adidas Hoops 3.0 CF
adidas Hoops 3.0 CF
Kodi i artikullit: IF5316
adidas

adidas Hoops 3.0 CF

Kodi i artikullit: IF5316
Kodi i prodhuesit: LWO47
Atletet unisex Lifestyle për fëmijë adidas HOOPS 3.0 sjellin një dizajn të ri të frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit. Dizajni i tyre i thjeshtë, i bukur dhe i përshtatur në mënyrën më të mirë të mundshme me trendet e kohës do tju bëjë për vete. Mund ti kombinoni me lehtësi me veshjet e garderobës tuaj, dhe atletet do t'ju ofrojnë rehati dhe stil të bukur. Logoja adidas 3-stripes kompleton dizajnin e atleteve duke nxjerrë në pah origjinalitetin, stilin dhe trashëgiminë sportive të markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme me mbushje të butë ju garanton rehatinë e nevojshme të lëvizjes përgjatë gjithë ditës. Atletet kanë një profil të cekët me rripa Velcro që e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Specifikimi: Atlete unisex Lifestyle për fëmijë Profil i cekët Velcro Logo adidas 3-stripes Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Taban gome.
5.500 LEK
5.500 LEK
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 29
 • 28
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet unisex Lifestyle për fëmijë adidas HOOPS 3.0 sjellin një dizajn të ri të frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit. Dizajni i tyre i thjeshtë, i bukur dhe i përshtatur në mënyrën më të mirë të mundshme me trendet e kohës do tju bëjë për vete. Mund ti kombinoni me lehtësi me veshjet e garderobës tuaj, dhe atletet do t'ju ofrojnë rehati dhe stil të bukur. Logoja adidas 3-stripes kompleton dizajnin e atleteve duke nxjerrë në pah origjinalitetin, stilin dhe trashëgiminë sportive të markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme me mbushje të butë ju garanton rehatinë e nevojshme të lëvizjes përgjatë gjithë ditës. Atletet kanë një profil të cekët me rripa Velcro që e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre.

Specifikimi:

 • Atlete unisex Lifestyle për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Velcro
 • Logo adidas 3-stripes
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Brand adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete H03863
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete HP8914
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  3.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  4.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GV6809
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FZ0106
  Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshë...
  2.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas Hoops 3.0 CF
  Atlete
  adidas Hoops 3.0 CF