Breaknet 2.0
Kodi i artikullit: HP8971

Breaknet 2.0

Kodi i artikullit: HP8971
Kodi i prodhuesit: LSJ09
Atletet Lifestyle për fëmijë Breaknet 2.0 CF për bebe janë të frymëzuara nga pamja e atleteve të tenisit. Janë të përbëra prej lëkure sintetike dhe mbështjellin butësisht këmbët e vogla, duke u dhënë në të njëjtën kohë qëndrueshmërinë e nevojshme. Shtresa e mesme me mbushje të butë kontribuon në rehati dhe siguron amortizimin e përsosur. Atletet kanë një profil të cekët me rripa Velcro, gjë që e bën shumë më të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme ofrojnë ajrosje optimale në mënyrë që ti mbajë këmbët e vogla rehat dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Atletet janë të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara dhe të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike.Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë për bebe Profil i cekët Rripa Velcro Shtresë e mesme me mbushje të butë Panele ajrimi Logo adidas Taban gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për fëmijë Breaknet 2.0 CF për bebe janë të frymëzuara nga pamja e atleteve të tenisit. Janë të përbëra prej lëkure sintetike dhe mbështjellin butësisht këmbët e vogla, duke u dhënë në të njëjtën kohë qëndrueshmërinë e nevojshme. Shtresa e mesme me mbushje të butë kontribuon në rehati dhe siguron amortizimin e përsosur. Atletet kanë një profil të cekët me rripa Velcro, gjë që e bën shumë më të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme ofrojnë ajrosje optimale në mënyrë që ti mbajë këmbët e vogla rehat dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Atletet janë të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara dhe të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë për bebe
 • Profil i cekët
 • Rripa Velcro
 • Shtresë e mesme me mbushje të butë
 • Panele ajrimi
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FB7691-004
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Breaknet 2.0
  Produkte
  Breaknet 2.0