në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF
adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF
adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF
adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF
adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF
adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF
adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF
adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF
adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF
adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(IE4066)
adidas

adidas Atlete X CRAZYFAST.4 TF

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36
 • 37 1/3
 • 38 2/3
 • 35
 • 36 2/3
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Shfaqni më të mirën tuaj në fushë me atletet e futbollit adidas X CRAZYFAST.4 TF për fëmijë. Tabani i specializuar në këto atlete shërben për t'ju siguruar mbështetjen e duhur në sipërfaqe me bar artificial. E butë dhe e qëndrueshme, pjesa e sipërme e veshur prej përmbajtjeje sintetitke është projektuar për të siguruar një kontroll të përsosur të topit gjatë driblimeve me shpejtësi të lartë dhe gjithashtu për tju ofruar rehatinë e nevojshme gjatë gjithë kohës. Të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara, këto atlete kanë të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete futbolli për fëmijë Logo adidas Lidhëse Pjesa e sipërme sintetike Përbërë prej 50% përmbajtje të ricikluar Taban i specializuar.
Detaje

Shfaqni më të mirën tuaj në fushë me atletet e futbollit adidas X CRAZYFAST.4 TF për fëmijë. Tabani i specializuar në këto atlete shërben për t'ju siguruar mbështetjen e duhur në sipërfaqe me bar artificial. E butë dhe e qëndrueshme, pjesa e sipërme e veshur prej përmbajtjeje sintetitke është projektuar për të siguruar një kontroll të përsosur të topit gjatë driblimeve me shpejtësi të lartë dhe gjithashtu për tju ofruar rehatinë e nevojshme gjatë gjithë kohës. Të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara, këto atlete kanë të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete futbolli për fëmijë
 • Logo adidas
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Përbërë prej 50% përmbajtje të ricikluar
 • Taban i specializuar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Koleksion Performance
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë