në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete RapidaSport
adidas Atlete RapidaSport
adidas Atlete RapidaSport
adidas Atlete RapidaSport
adidas Atlete RapidaSport
adidas Atlete RapidaSport
adidas Atlete RapidaSport
adidas Atlete RapidaSport
adidas Atlete RapidaSport
adidas Atlete RapidaSport
Kodi i artikullit:
(IG0410)
adidas

adidas Atlete RapidaSport

Çmimi i mëparshëm
10.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.200 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36
 • 38
 • 39 1/3
 • 36 2/3
 • 38 2/3
 • 37 1/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas RapidaSport janë atlete për fëmijë ideale për përdorim të përditshëm. Këto atlete adidas janë të shkëlqyera për fëmijët të cilët janë gjatë gjithë kohës në lëvizje. Të frymëzuar nga atletet që përdorin atletët dhe të përshtatura për fëmijët aktivë, ato sjellin stilin sportiv në përditshmërinë e tyre. Pjesa e sipërme është e përbërë prej materiali sintetik rezistent ndaj ujit dhe lagështisë, ndërsa pjesa e brendshme i mban këmbët të ngrohta. Të gjitha hapat mbështeten në një shtresë të mesme Bounce e cila jep rehati dhe lehtësi gjatë lëvizjes. E përbërë prej një game materialesh të ricikluara, kjo pjesë e sipërme përmban të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas në reduktimin e mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete për fëmijë Profil i cekët Lidhëse Logo adidas Përbërja e pjesës së sipërme sintetike rezistente ndaj ujit Të paktën 50% përbërje e ricikluar.
Detaje

adidas RapidaSport janë atlete për fëmijë ideale për përdorim të përditshëm. Këto atlete adidas janë të shkëlqyera për fëmijët të cilët janë gjatë gjithë kohës në lëvizje. Të frymëzuar nga atletet që përdorin atletët dhe të përshtatura për fëmijët aktivë, ato sjellin stilin sportiv në përditshmërinë e tyre. Pjesa e sipërme është e përbërë prej materiali sintetik rezistent ndaj ujit dhe lagështisë, ndërsa pjesa e brendshme i mban këmbët të ngrohta. Të gjitha hapat mbështeten në një shtresë të mesme Bounce e cila jep rehati dhe lehtësi gjatë lëvizjes. E përbërë prej një game materialesh të ricikluara, kjo pjesë e sipërme përmban të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas në reduktimin e mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Logo adidas
 • Përbërja e pjesës së sipërme sintetike rezistente ndaj ujit
 • Të paktën 50% përbërje e ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete IG7279
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG5397
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG7284
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG2478
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.300 LEK
  Ndihmë