në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Max SC
NIKE Atlete Air Max SC
NIKE Atlete Air Max SC
NIKE Atlete Air Max SC
NIKE Atlete Air Max SC
NIKE Atlete Air Max SC
NIKE Atlete Air Max SC
NIKE Atlete Air Max SC
NIKE Atlete Air Max SC
NIKE Atlete Air Max SC
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CW4555-107)
NIKE

NIKE Atlete Air Max SC

Çmimi i mëparshëm
13.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 41
 • 44
 • 45
 • 42
 • 42.5
 • 40.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Max SC janë atlete Lifestyle për meshkuj që do të jenë perfekte për çdo ditë tuajën aktive. Dizajni i trashëguar i atleteve të vrapimit nga e kaluara i kombinuar me detaje moderne dhe performancën e mrekullueshme rezulton në këto atlete Lifestyle të rehatshme. Përzierja e pasur e materialeve shton stabilitetin dhe mbështjell butësisht këmbët tuaja duke ofruar rehatinë që meritoni. Lëkura origjinale dhe sintetike me rrjetë u jep këtyre atleteve një konstruksion të qëndrueshëm me ajrosje duke i bërë të rehatshme për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Njësia Max Air siguron mbështetje në çdo hap, dhe shtresa e mesme me shkumë shton rehati dhe komoditet. Tabani fleksibël i gomës lejon këmbët tuaja të lëvizin natyrshëm. Tabani i gomës është elastik dhe i qëndrueshëm në një sërë sipërfaqesh dhe siguron tërheqje të qëndrueshme me shumë drejtime. Vishini këto atlete Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që ajo ka rezervuar për ju.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Përbërja: lëkure origjinale, sintetike dhe kombinim rrjetë Njësi Max Air Shtresë e mesme me shkumë Lidhëse Profil i cekët Logo Nike Taban gome.
Detaje

Nike Air Max SC janë atlete Lifestyle për meshkuj që do të jenë perfekte për çdo ditë tuajën aktive. Dizajni i trashëguar i atleteve të vrapimit nga e kaluara i kombinuar me detaje moderne dhe performancën e mrekullueshme rezulton në këto atlete Lifestyle të rehatshme. Përzierja e pasur e materialeve shton stabilitetin dhe mbështjell butësisht këmbët tuaja duke ofruar rehatinë që meritoni. Lëkura origjinale dhe sintetike me rrjetë u jep këtyre atleteve një konstruksion të qëndrueshëm me ajrosje duke i bërë të rehatshme për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Njësia Max Air siguron mbështetje në çdo hap, dhe shtresa e mesme me shkumë shton rehati dhe komoditet. Tabani fleksibël i gomës lejon këmbët tuaja të lëvizin natyrshëm. Tabani i gomës është elastik dhe i qëndrueshëm në një sërë sipërfaqesh dhe siguron tërheqje të qëndrueshme me shumë drejtime. Vishini këto atlete Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që ajo ka rezervuar për ju.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Përbërja: lëkure origjinale, sintetike dhe kombinim rrjetë
 • Njësi Max Air
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë