Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Nike Air Max Alpha Trainer 5
Kodi i artikullit: DM0829-103
Nike

Nike Air Max Alpha Trainer 5

Kodi i artikullit: DM0829-103
Nike Air Max Alpha Trainer 5 janë atlete trajnimi për meshkuj, të krijuara për mbështetje maksimale gjatë stërvitjes. Pjesa e sipërme prej materiali rrjetë ofron ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë aktivitetit tuaj. Shtresa e mesme me shkumë shton stabilitetin dhe siguron mbrojtje të shkëlqyer. Njësia Air Max në thembër është projektuar fillimisht për të ofruar komoditetin që ju nevojitet, dhe shkuma rreth kyçit të këmbës shton rehati dhe mbron kyçin e këmbës nga lëndimi. Rripat në thembra e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Tabani i fortë i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron jetëgjatësi dhe kapje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet. Nëse dëshironi atlete moderne dhe funksionale për stërvitje, këto atlete Nike janë zgjedhja ideale për ju. Specifikimet: Atlete trajnimi për meshkuj Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje Njësia Max Air në thembër Shtresë e mesme me shkumë Lidhëse Profil i cekët Logo Nike Taban gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Air Max Alpha Trainer 5 janë atlete trajnimi për meshkuj, të krijuara për mbështetje maksimale gjatë stërvitjes. Pjesa e sipërme prej materiali rrjetë ofron ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë aktivitetit tuaj. Shtresa e mesme me shkumë shton stabilitetin dhe siguron mbrojtje të shkëlqyer. Njësia Air Max në thembër është projektuar fillimisht për të ofruar komoditetin që ju nevojitet, dhe shkuma rreth kyçit të këmbës shton rehati dhe mbron kyçin e këmbës nga lëndimi. Rripat në thembra e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Tabani i fortë i gomës është i qëndrueshëm dhe siguron jetëgjatësi dhe kapje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet. Nëse dëshironi atlete moderne dhe funksionale për stërvitje, këto atlete Nike janë zgjedhja ideale për ju.

Specifikimet:

 • Atlete trajnimi për meshkuj
 • Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje
 • Njësia Max Air në thembër
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DV1237-001
  Çmimi 14.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DM0823-102
  Çmimi 6.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM0823-011
  Çmimi 5.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Air Max Alpha Trainer 5
  Produkte
  Nike Air Max Alpha Trainer 5