në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Zegama
NIKE Atlete Zegama
NIKE Atlete Zegama
NIKE Atlete Zegama
NIKE Atlete Zegama
NIKE Atlete Zegama
NIKE Atlete Zegama
NIKE Atlete Zegama
NIKE Atlete Zegama
NIKE Atlete Zegama
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH0623-003)
NIKE

NIKE Atlete Zegama

Çmimi i mëparshëm
24.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
24.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
24.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 43
 • 45
 • 42.5
 • 41
 • 44
 • 40.5
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete vrapimi për meshkuj Nike Zegama. Të krijuara me më shumë kapje dhe qëndrueshmëri, ato ndihmojnë në uljen e lodhjes dhe rikthimin e energjisë të lëvizjes duke e mbrojtur hapin tuaj në të gjitha llojet e terreneve, në mënyrë që të mund të vazhdoni aktivitetin tuaj sportiv dhe kur terreni bëhet më i vështirë. Pavarësisht nëse është një ngjitje e pjerrët dhe shkëmbore, ose një zbritje e qetë, ndjehuni të sigurt kur të vishni këto atlete. Pjesa e sipërme rrjetë siguron ajrosje optimale ndërsa pjesa e brendshme e zonës së thembrave siguron stabilitet në të gjitha terrenet. Shtresa e mesme e lehtë Nike Zoom X është më e lartë për t'ju dhënë më shumë mbrojtje gjatë vrapit tuaj. Tabani i gomës siguron puthitje të shkëlqyer dhe stabilitet të jashtëzakonshëm. Vishni këto atlete vrapimi Nike dhe dilni me vetëbesim të plotë për të përmbushur të gjitha qëllimet tuaja sportive.Specifikimet: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Pjea e sipërme rrjetë Nike Zoom X Taban gome.
Detaje

Atlete vrapimi për meshkuj Nike Zegama. Të krijuara me më shumë kapje dhe qëndrueshmëri, ato ndihmojnë në uljen e lodhjes dhe rikthimin e energjisë të lëvizjes duke e mbrojtur hapin tuaj në të gjitha llojet e terreneve, në mënyrë që të mund të vazhdoni aktivitetin tuaj sportiv dhe kur terreni bëhet më i vështirë. Pavarësisht nëse është një ngjitje e pjerrët dhe shkëmbore, ose një zbritje e qetë, ndjehuni të sigurt kur të vishni këto atlete. Pjesa e sipërme rrjetë siguron ajrosje optimale ndërsa pjesa e brendshme e zonës së thembrave siguron stabilitet në të gjitha terrenet. Shtresa e mesme e lehtë Nike Zoom X është më e lartë për t'ju dhënë më shumë mbrojtje gjatë vrapit tuaj. Tabani i gomës siguron puthitje të shkëlqyer dhe stabilitet të jashtëzakonshëm. Vishni këto atlete vrapimi Nike dhe dilni me vetëbesim të plotë për të përmbushur të gjitha qëllimet tuaja sportive.

Specifikimet:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjea e sipërme rrjetë
 • Nike Zoom X
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë