në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DQ8401-006)
NIKE

NIKE Atlete Jordan Stay Loyal 2

Çmimi i mëparshëm
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 40.5
 • 42
 • 42.5
 • 45
 • 44.5
 • 41
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pajisuni me stilin sportiv të trashëgimisë Jordan, me atletet e basketbollit për meshkuj Nike Jordan Stay Loyal 2. Me detaje të marra nga e kaluara, këto atlete janë si një kolazh kujtimesh, aq të bukura saqë gjithmonë do t'i pëlqeni. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe rrjetë me ajrosje ofron stabilitet të jashtëzakonshëm dhe peshë të lehtë. Një njësi Air në thembër ofron rehatinë që gjithmonë kërkoni. Teknologjia Nike Air mbështet hapin tuaj në të gjitha terrenet. Specifikimi: Atlete për meshkuj Profili gjysmë i thellë Lidhëse Njësi Air në thembër Pjesa e sipërme prej lëkure dhe rrjetë Teknologji Nike Air Taban gome.
Detaje

Pajisuni me stilin sportiv të trashëgimisë Jordan, me atletet e basketbollit për meshkuj Nike Jordan Stay Loyal 2. Me detaje të marra nga e kaluara, këto atlete janë si një kolazh kujtimesh, aq të bukura saqë gjithmonë do t'i pëlqeni. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe rrjetë me ajrosje ofron stabilitet të jashtëzakonshëm dhe peshë të lehtë. Një njësi Air në thembër ofron rehatinë që gjithmonë kërkoni. Teknologjia Nike Air mbështet hapin tuaj në të gjitha terrenet.

Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Profili gjysmë i thellë
 • Lidhëse
 • Njësi Air në thembër
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe rrjetë
 • Teknologji Nike Air
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë