në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Invincible 3
NIKE Atlete Invincible 3
NIKE Atlete Invincible 3
NIKE Atlete Invincible 3
NIKE Atlete Invincible 3
NIKE Atlete Invincible 3
NIKE Atlete Invincible 3
NIKE Atlete Invincible 3
NIKE Atlete Invincible 3
NIKE Atlete Invincible 3
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(DR2660-003)
NIKE

NIKE Atlete Invincible 3

Çmimi i mëparshëm
29.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
29.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
29.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 38
 • 40
 • 36.5
 • 37.5
 • 38.5
 • 39
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Invincible 3 janë atlete vrapimi për femra që do tju ndihmojnë të thyeni të gjitha rekordet dhe të arrini maksimumin tuaj. Me një dizajn të jashtëzakonshëm dhe ndjenjën më intensive të shpejtësisë, këto atlete do të jenë aleati më i mirë në përmbushjen e qëllimeve tuaja. Rrjeta Flyknit në pjesën e sipërme mundëson ajrosje optimale në zonat e kontaktit më të madh duke parandaluar djersitjen dhe duke i mbajtur këmbët tuaja të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Tekstura e fortë dhe e qëndrueshme ofron mbështetje, stabilitet dhe siguri në çdo hap tuajin. Shkuma Nike ZoomX është e lehtë dhe efikase, duke ofruar mbështetje në tre faza të hapit tuaj. Shtresa e mesme më e gjerë shton stabilitet. Të ajrosura dhe të sigurta, mund të themi me lehtësi që ato janë një nga modelet tona më të mira. Vishini dhe ndjeni potencialin e këtyre atleteve Nike që në hapin tuaj të parë.Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Pjesa e sipërme rrjetë Flyknit Lidhëse Profil i cekët Logo Nike Shkumë Nike ZoomX Pesha: 310 gram Taban fleksibël Për kushte të ndryshme moti dhe sipërfaqe të ndryshme.
Detaje

Nike Invincible 3 janë atlete vrapimi për femra që do tju ndihmojnë të thyeni të gjitha rekordet dhe të arrini maksimumin tuaj. Me një dizajn të jashtëzakonshëm dhe ndjenjën më intensive të shpejtësisë, këto atlete do të jenë aleati më i mirë në përmbushjen e qëllimeve tuaja. Rrjeta Flyknit në pjesën e sipërme mundëson ajrosje optimale në zonat e kontaktit më të madh duke parandaluar djersitjen dhe duke i mbajtur këmbët tuaja të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Tekstura e fortë dhe e qëndrueshme ofron mbështetje, stabilitet dhe siguri në çdo hap tuajin. Shkuma Nike ZoomX është e lehtë dhe efikase, duke ofruar mbështetje në tre faza të hapit tuaj. Shtresa e mesme më e gjerë shton stabilitet. Të ajrosura dhe të sigurta, mund të themi me lehtësi që ato janë një nga modelet tona më të mira. Vishini dhe ndjeni potencialin e këtyre atleteve Nike që në hapin tuaj të parë.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Pjesa e sipërme rrjetë Flyknit
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Shkumë Nike ZoomX
 • Pesha: 310 gram
 • Taban fleksibël
 • Për kushte të ndryshme moti dhe sipërfaqe të ndryshme

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë