Nike Court Borough Low Recraft
Kodi i artikullit: DV5456-003
Nike

Nike Court Borough Low Recraft

Kodi i artikullit: DV5456-003
Nike Court Borough Low Recraft janë atlete Lifestyle për fëmijë për adoleshentë. Kjo model legjendar i ridizenjuar përdor një kombinim të materialeve të ricikluara në pjesën e sipërme dhe në taban për të arritur një pamje klasike të krijuar në një mënyrë krejtësisht të re. Falë përmirësimit që kanë marrë, atletet ofrojnë rehati të përsosur dhe lehtësi në veshje. Pjesa e ridizenjuar e shtresës së mesme u jep këmbëve pak më shumë hapësirë se modeli i mëparshëm. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike siguron qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Tabani elastik i gomës ofron fleksibilitet të synuar posaçërisht për këmbët tuaja në rritje.Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë për adoleshentë Mbushje e butë nën këmbë Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Logo Nike Taban gome.

Zgjidhni tre ose më shumë produkte OUTLET deri në 50% ulje dhe përfitoni 15% ULJE EXTRA. 
Ulja bëhet automatikisht pasi të keni shtuar produktet në shportë.
Shikoni të gjitha produktet që përfshihen në ofertë

8.900 LEK
8.900 LEK
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 39
 • 35.5
 • 36
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Borough Low Recraft janë atlete Lifestyle për fëmijë për adoleshentë. Kjo model legjendar i ridizenjuar përdor një kombinim të materialeve të ricikluara në pjesën e sipërme dhe në taban për të arritur një pamje klasike të krijuar në një mënyrë krejtësisht të re. Falë përmirësimit që kanë marrë, atletet ofrojnë rehati të përsosur dhe lehtësi në veshje. Pjesa e ridizenjuar e shtresës së mesme u jep këmbëve pak më shumë hapësirë se modeli i mëparshëm. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike siguron qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Tabani elastik i gomës ofron fleksibilitet të synuar posaçërisht për këmbët tuaja në rritje.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë për adoleshentë
 • Mbushje e butë nën këmbë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DX2498-006
  12.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DH9393-006
  10.100 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Court Borough Low Recraft
  Atlete
  Nike Court Borough Low Recraft