Nike Court Vision Low
Kodi i artikullit: FQ8075-133
Nike

Nike Court Vision Low

Kodi i artikullit: FQ8075-133
Nike Court Vision Low janë atlete Lifestyle për meshkuj, dizajni i së cilave është frymëzuar nga pamja e atleteve vintage të basketbollit të viteve 80-të. Këto atlete sjellin një kombinim të stilit retro dhe komoditetit modern. Pjesa e sipërme është e krijuar prej kombinimit të lëkurës natyrale dhe lëkurës sintetike, gjë që i bën ato të shkëlqyera për përdorim të përditshëm sepse përveç pamjes së bukur i bën ato të lehta për t'i mirëmbajtur. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje dhe rehati të shkëlqyer në çdo hap, pavarësisht aktiviteteve që do të jeni duke kryer. Mund të dilni lehtësisht për një shëtitje, për të pirë një kafe me miqtë apo dhe për të luajtur një lojë basketbolli, zgjedhja do të jetë e gjitha në dorën tuaj. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon Nike e cila nxjerr në pah origjinalitetin e markës, cilësinë maksimale dhe stilin e bukur që e karakterizon. Tabani i gomës siguron stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Atletet Nike Court Vision Low janë një zgjedhje fantastike për të gjithë ju që ju pëlqen stili retro i kombinuar me performancën moderne. Një model i cili do të kombinohet lehtësisht dhe do ta bëjë stilin tuaj të veshjeve akoma më të bukur.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme: lëkurë natyrale dhe sintetike Logo Nike Panele ajrimi Taban gome.
10.700 LEK
10.700 LEK
10.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 40.5
 • 44
 • 45
 • 42.5
 • 43
 • 42
 • 46
 • 41
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Vision Low janë atlete Lifestyle për meshkuj, dizajni i së cilave është frymëzuar nga pamja e atleteve vintage të basketbollit të viteve 80-të. Këto atlete sjellin një kombinim të stilit retro dhe komoditetit modern. Pjesa e sipërme është e krijuar prej kombinimit të lëkurës natyrale dhe lëkurës sintetike, gjë që i bën ato të shkëlqyera për përdorim të përditshëm sepse përveç pamjes së bukur i bën ato të lehta për t'i mirëmbajtur. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje dhe rehati të shkëlqyer në çdo hap, pavarësisht aktiviteteve që do të jeni duke kryer. Mund të dilni lehtësisht për një shëtitje, për të pirë një kafe me miqtë apo dhe për të luajtur një lojë basketbolli, zgjedhja do të jetë e gjitha në dorën tuaj. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon Nike e cila nxjerr në pah origjinalitetin e markës, cilësinë maksimale dhe stilin e bukur që e karakterizon. Tabani i gomës siguron stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Atletet Nike Court Vision Low janë një zgjedhje fantastike për të gjithë ju që ju pëlqen stili retro i kombinuar me performancën moderne. Një model i cili do të kombinohet lehtësisht dhe do ta bëjë stilin tuaj të veshjeve akoma më të bukur.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme: lëkurë natyrale dhe sintetike
 • Logo Nike
 • Panele ajrimi
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DZ0795-102
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete CW4555-015
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DX3666-100
  14.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Court Vision Low
  Atlete
  Nike Court Vision Low