Nike Revolution 7
Kodi i artikullit: FB7690-101
Nike

Nike Revolution 7

Kodi i artikullit: FB7690-101
Lërini të vegjlit tuaj të shijojnë çdo moment të ditës së tyre me atletet Nike Revolution 7. Do t'ju sjellin më shumë rehati dhe mbështetje më të gjithanshme. Ato vijnë me dizajn të veçantë që i bën të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Shtresa e mesme me shkumë ofron butësi dhe fleksibilitet të jashtëzakonshëm. Pjesa e sipërme prej materiali rrjetë është mjaft e rehatshme, e lehtë, dhe garanton të gjithë arjosjen e nevojshme për këmbët në mënyrë që ato të qëndrojnë të freskëta gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës është projektuar në mënyrë të tillë që të sigurojë stabilitetin e nevojshëm dhe gjithashtu lejon këmbën të lëvizi natyrshëm. Më shumë amortizim dhe më shumë fleksibilitet se modelet e mëparshme. Dizajni minimalist i këtyre atleteve përshtatet në mënyrë të përkryer me përditshmërinë e të vegjëlve tuaj. Logoja Nike është detaji kryesor që nxjerr në pah markën, cilësinë maksimale dhe origjinalitetin që e karakterizon këtë markë. Lidhëset elastike së bashku me shiritin me ngjitje Velcro e bëjnë më të lehtë veshjen a tyre në mënyrë që të vegjlit tuaj të bëhen gati sa hap e mbyll sytë.Specifikimi: Atlete për fëmijë të vegjël Profil i cekët Lidhëse elastike Velcro Pjesa e sipërme: rrjetë Logo Nike Taban gome.
6.900 LEK
6.900 LEK
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 29.5
 • 27
 • 31.5
 • 31
 • 30
 • 25
 • 28
 • 26
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Lërini të vegjlit tuaj të shijojnë çdo moment të ditës së tyre me atletet Nike Revolution 7. Do t'ju sjellin më shumë rehati dhe mbështetje më të gjithanshme. Ato vijnë me dizajn të veçantë që i bën të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Shtresa e mesme me shkumë ofron butësi dhe fleksibilitet të jashtëzakonshëm. Pjesa e sipërme prej materiali rrjetë është mjaft e rehatshme, e lehtë, dhe garanton të gjithë arjosjen e nevojshme për këmbët në mënyrë që ato të qëndrojnë të freskëta gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës është projektuar në mënyrë të tillë që të sigurojë stabilitetin e nevojshëm dhe gjithashtu lejon këmbën të lëvizi natyrshëm. Më shumë amortizim dhe më shumë fleksibilitet se modelet e mëparshme. Dizajni minimalist i këtyre atleteve përshtatet në mënyrë të përkryer me përditshmërinë e të vegjëlve tuaj. Logoja Nike është detaji kryesor që nxjerr në pah markën, cilësinë maksimale dhe origjinalitetin që e karakterizon këtë markë. Lidhëset elastike së bashku me shiritin me ngjitje Velcro e bëjnë më të lehtë veshjen a tyre në mënyrë që të vegjlit tuaj të bëhen gati sa hap e mbyll sytë.

Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë të vegjël
 • Profil i cekët
 • Lidhëse elastike
 • Velcro
 • Pjesa e sipërme: rrjetë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DX7614-602
  6.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DX7614-101
  6.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DX7614-100
  6.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Revolution 7
  Atlete
  Nike Revolution 7