TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(EE7691)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE BASE

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11 46 28.4
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 10- 45 1/3 28
 • 6- 40 24.6
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 7 40 2/3 25
 • 10 44 2/3 27.6
 • 6 39 1/3 24.2
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për meshkuj. Dizajni i thjeshtë dhe elegant plotësohet nga tre shiritat e famshëm adidas, të cilët në këtë rast kanë një pamje elegante. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike, e cila duket shumë e lëmuar. Ju mund t'i vishni këto atlete në raste të ndryshme, sa herë që dëshironi një stil rastësor dhe klasik. SPECIFIKIM PRODUKTI: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike, tekstile Ngjyra:  e bardhë .
Detaje

adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për meshkuj.

Dizajni i thjeshtë dhe elegant plotësohet nga tre shiritat e famshëm adidas, të cilët në këtë rast kanë një pamje elegante.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike, e cila duket shumë e lëmuar.

Ju mund t'i vishni këto atlete në raste të ndryshme, sa herë që dëshironi një stil rastësor dhe klasik.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike, tekstile
 • Ngjyra:  e bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
11 46 28.4
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
6- 40 24.6
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25
10 44 2/3 27.6
6 39 1/3 24.2
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për meshkuj.

Dizajni i thjeshtë dhe elegant plotësohet nga tre shiritat e famshëm adidas, të cilët në këtë rast kanë një pamje elegante.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike, e cila duket shumë e lëmuar.

Ju mund t'i vishni këto atlete në raste të ndryshme, sa herë që dëshironi një stil rastësor dhe klasik.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike, tekstile
 • Ngjyra:  e bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
11 46 28.4
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
6- 40 24.6
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25
10 44 2/3 27.6
6 39 1/3 24.2
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë