TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE
Atlete për fëmijët
Kodi i artikullit:
(833536-102)
NIKE

NIKE Atlete BOYS' NIKE COURT ROYALE (PSV) PRE-SCHOOL SHOE

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10.5C 27.5 16.5
  • 1.5Y 33 20.5
  • 11C 28 17
  • 1Y 32 20
  • 2.5Y 34 21.5
  • 13C 31 19
  • 3Y 35 22
  • 12C 29.5 18
  • 12.5C 30 18.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
10"C 27.5 16.5
1"Y 33 20.5
11C 28 17
1Y 32 20
2"Y 34 21.5
13C 31 19
3Y 35 22
12C 29.5 18
12"C 30 18.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
10"C 27.5 16.5
1"Y 33 20.5
11C 28 17
1Y 32 20
2"Y 34 21.5
13C 31 19
3Y 35 22
12C 29.5 18
12"C 30 18.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-107
Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe ...
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-108
Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojnë komoditetin dhe ...
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete BQ5672-017
Atlete Nike Revolution 5 për fëmijë sjellin rehati revolucionare në k&...
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-001
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijë me një profil kla...
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Ndihmë