adidas Duramo SL
adidas Duramo SL
adidas Duramo SL
adidas Duramo SL
adidas Duramo SL
adidas Duramo SL
adidas Duramo SL
adidas Duramo SL
adidas Duramo SL
adidas Duramo SL
Kodi i artikullit: IE7963
adidas

adidas Duramo SL

Kodi i artikullit: IE7963
Kodi i prodhuesit: LZQ32
adidas DURAMO SL janë atlete vrapimi për meshkuj me të cilat do të arrini ekuilibrin e përsosur të stabilitetit dhe butësisë. Ne kemi marrë detajet më të mira nga atletet e së kaluarës dhe kemi arritur të krijojmë këto atlete fantastike adidas. Pjesa e sipërme rrjetë mbështjell butësisht këmbët tuaja, duke kombinuar në të njëjtën kohë komoditetin me qëndrueshmërinë që dëshironi. Shtresa e mesme Lightmotion e bën hapin tuaj më të lehtë falë sigurimit të mbështetjes më të mirë dhe komoditetit që meritoni të keni gjatë gjithë kohës. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe adidas 3-stripes, e cila tregon qartë përkushtimin e markës në cilësinë, dizajnin e veçantë dhe origjinalitetin e këtyre atleteve. Tabani i gomës Adiwear është elastik dhe i qëndrueshëm në një sërë sipërfaqesh dhe siguron stabilitetin e nevojshëm gjatë ecjes. Pjesa e sipërme përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Vishni këto atlete të bukura dhe funksionale adidas dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Shtresë e mesme Lightmotion Lidhëse Profil i cekët Taban gome Adiwear Logo adidas dhe 3-stripes.

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

7.800 LEK
7.800 LEK
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 45 1/3
 • 46
 • 41 1/3
 • 43 1/3
 • 40 2/3
 • 44
 • 42
 • 42 2/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas DURAMO SL janë atlete vrapimi për meshkuj me të cilat do të arrini ekuilibrin e përsosur të stabilitetit dhe butësisë. Ne kemi marrë detajet më të mira nga atletet e së kaluarës dhe kemi arritur të krijojmë këto atlete fantastike adidas. Pjesa e sipërme rrjetë mbështjell butësisht këmbët tuaja, duke kombinuar në të njëjtën kohë komoditetin me qëndrueshmërinë që dëshironi. Shtresa e mesme Lightmotion e bën hapin tuaj më të lehtë falë sigurimit të mbështetjes më të mirë dhe komoditetit që meritoni të keni gjatë gjithë kohës. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe adidas 3-stripes, e cila tregon qartë përkushtimin e markës në cilësinë, dizajnin e veçantë dhe origjinalitetin e këtyre atleteve. Tabani i gomës Adiwear është elastik dhe i qëndrueshëm në një sërë sipërfaqesh dhe siguron stabilitetin e nevojshëm gjatë ecjes. Pjesa e sipërme përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Vishni këto atlete të bukura dhe funksionale adidas dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Shtresë e mesme Lightmotion
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Taban gome Adiwear
 • Logo adidas dhe 3-stripes

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Performance
  Për momentin nuk ka komente
  adidas Duramo SL
  Atlete
  adidas Duramo SL