TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF0211)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE

Prosečna ocena:
4.8
glasova
vlerësime
9
(Oceni)
Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 3 35.5 21.6
 • 4 36 2/3 22.5
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 3- 36 22.1
 • 5 38 23.3
 • 2- 35 21.2
 • 2 34 20.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • Univerzalno *
 • 11K 29 17.4
 • 10K 28 16.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE K janë atlete për fëmijë, të cilat do ti ndihmojnë në hapat e tyre gjatë gjithë aktiviteteve të përditshme. Të projektuara pas atleteve klasike, ky model për fëmijë tregon elegancë dhe thjeshtësi sportive. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike të butë, e cila lejon qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje të lehtë. Shtresa e brendshme siguron komoditet perfekt, ndërsa tabani prej gome rrit qëndrueshmërinë e atleteve. Dizajni i pjesës anësore është me vrima të vogla dhe logoja në pjesën e pasme i jep një pamje autentike sportive. Specifikime: • Atlete për fëmijë • Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike • Taban prej gome • Ngjyra: e bardhë / rozë • Kodi i artikullit: EF0211 .
Detaje

adidas ADVANTAGE K janë atlete për fëmijë, të cilat do ti ndihmojnë në hapat e tyre gjatë gjithë aktiviteteve të përditshme.

Të projektuara pas atleteve klasike, ky model për fëmijë tregon elegancë dhe thjeshtësi sportive.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike të butë, e cila lejon qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje të lehtë.

Shtresa e brendshme siguron komoditet perfekt, ndërsa tabani prej gome rrit qëndrueshmërinë e atleteve.

Dizajni i pjesës anësore është me vrima të vogla dhe logoja në pjesën e pasme i jep një pamje autentike sportive.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë

• Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike

• Taban prej gome

• Ngjyra: e bardhë / rozë

• Kodi i artikullit: EF0211

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
3 35.5 21.6
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
3- 36 22.1
5 38 23.3
2- 35 21.2
2 34 20.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
Univerzalno
11K 29 17.4
10K 28 16.6

Komente të tjera

 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Good value for money. Never goes out of style ;)

  Nothing else to say. Why say more and spoil the surprise?

  15.10.2021. 13:20
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Very pleased with the trainers and would recommend to others

  The quality is of a high standard. Size is perfect fit.

  15.10.2021. 13:03
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Nice shoes

  Daughter loves them. Had asked for her name on them but they arrived without it on as requested which was a shame. Delivery was quicker than stated

  17.10.2021. 04:11
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Super comfy

  More cushioning inside than what you would expect so a great everyday walking shoe that looks cool

  14.10.2021. 04:05
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Absolutely love these !

  Absolutely love these...my daughter is over the moon how they are personalised too.. we have a very happy little girl :)

  18.10.2021. 10:52
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Nice shoes

  Lovely traniers my son loves it and always use it for some party stuff and got so many

  18.10.2021. 16:39
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Perfect school shoes

  Great product for my daughter and passed the school rules. Holding up well to the demands of the playground

  19.10.2021. 09:49
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Very comfortable

  Bought these for my daughter who says they are very comfortable and stylish

  19.10.2021. 05:54
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  The best purchase

  The best purchase, I really like my new shoes. They are really comfortable.

  20.10.2021. 15:32
Ndihmë