NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
Kodi i artikullit: AH8050-003
NIKE

NIKE Air Max 270

Kodi i artikullit: AH8050-003
Atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Max 270 ju sjellin stil, rehati dhe një dozë të madhe vetëbesimi. Pjesa e sipërme prej tekstili dhe sintetike siguron ajrosje optimale dhe i mban këmbët tuaja të freskëta gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me shkumë jep një ndjenjë butësie, lehtësie dhe rehatie gjatë lëvizjes. Logoja Nike dhe një gamë e bukur ngjyrash i japin këtij modeli një dizajn të veçantë. Konstruksioni elastik, i ngjashëm me një çorape, krijon një përshtatje të personalizuar dhe ju bën të ndiheni sikur atletet janë pjesë e këmbëve tuaja. Nike Air Max 270 e mori emrin e saj jo rastësisht, njësia e veçantë, tërheqëse dhe veçanërisht e dukshme Air vendoset drejtpërdrejt nën thembër duke e bërë të qartë funksionalitetin e saj - 270 gradë është komoditeti dhe stili më i mirë i modës. Tabani i gomës rrit qëndrueshmërinë e këtyre atleteve Nike për meshkuj. Vishini atletet Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile Shtresa e mesit me shkumë Njësi Air Lidhëse Profil i cekët Logo Nike Taban gome.

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

21.900 LEK
21.900 LEK
21.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 45
 • 44
 • 42
 • 41
 • 42.5
 • 40.5
 • 44.5
 • 46
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Max 270 ju sjellin stil, rehati dhe një dozë të madhe vetëbesimi. Pjesa e sipërme prej tekstili dhe sintetike siguron ajrosje optimale dhe i mban këmbët tuaja të freskëta gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me shkumë jep një ndjenjë butësie, lehtësie dhe rehatie gjatë lëvizjes. Logoja Nike dhe një gamë e bukur ngjyrash i japin këtij modeli një dizajn të veçantë. Konstruksioni elastik, i ngjashëm me një çorape, krijon një përshtatje të personalizuar dhe ju bën të ndiheni sikur atletet janë pjesë e këmbëve tuaja. Nike Air Max 270 e mori emrin e saj jo rastësisht, njësia e veçantë, tërheqëse dhe veçanërisht e dukshme Air vendoset drejtpërdrejt nën thembër duke e bërë të qartë funksionalitetin e saj - 270 gradë është komoditeti dhe stili më i mirë i modës. Tabani i gomës rrit qëndrueshmërinë e këtyre atleteve Nike për meshkuj. Vishini atletet Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile
 • Shtresa e mesit me shkumë
 • Njësi Air
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete CW4555-015
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DX3666-100
  14.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CJ1679-105
  10.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete 394055-101
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Air Max 270
  Atlete
  NIKE Air Max 270