në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte ADVANTAGE BASE
Produkte ADVANTAGE BASE
Produkte ADVANTAGE BASE
Produkte ADVANTAGE BASE
Produkte ADVANTAGE BASE
Produkte ADVANTAGE BASE
Produkte ADVANTAGE BASE
Produkte ADVANTAGE BASE
Produkte ADVANTAGE BASE
Produkte ADVANTAGE BASE
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(EE7510)

Produkte ADVANTAGE BASE

 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
  40
 • 36
  36
 • 37 1/3
  37 1/3
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 38
  38
 • Univerzalno
  *
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 35 1/2
  35 1/2
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant plotësohet nga tre shiritat e famshëm adidas, të cilat në këtë rast kanë një pamje të veçantë. Detaje

adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra.

Dizajni i thjeshtë dhe elegant plotësohet nga tre shiritat e famshëm adidas, të cilat në këtë rast kanë një pamje të veçantë.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike, e cila duket shumë e lëmuar.

Këto atlete mund t’i vishni në raste të ndryshme, sa herë që dëshironi.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e poshtme prej gome
 • Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike, tekstil
 • Kodi i artikullit: EE7510
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Koleksion Sportswear
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë