TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF0223)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 2 34 20.8
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 10K 28 16.6
 • 12-K 31 18.7
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 2- 35 21.2
 • 13K 31.5 19.1
 • 1- 33.5 20.4
 • 12K 30.5 18.3
 • 10-K 28.5 17
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE K janë atlete unisex për fëmijë që frymëzohen nga loja e tenisit dhe do t’ju japin atyre një pamje klasike adidas. Pjesa e sipërme e lëkurës sintetike ka një dizajn klasik që është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm për çdo rast. Pjesa e tyre anësore është me vrima dhe tek thembra ka një logo adidas, e cila do t’u tregojë të gjithëve se jeni pjesë e ekipit të adidas. Atletet janë të lidhura me tri shirita me ngjitje, kështu që ato janë jashtëzakonisht të lehta për tu veshur dhe hequr. Zgjidhni atletet adidas ADVANTAGE K unisex për fëmijë dhe u jepni atyre rehati me cilësi të jashtëzakonshme. Specifikime: • Atlete për fëmijë Unisex • Pjesa e sipërme: lëkurë • Tabani prej gome • Ngjyra: e bardhë • Kodi i artikullit: EF0223 .
Detaje

adidas ADVANTAGE K janë atlete unisex për fëmijë që frymëzohen nga loja e tenisit dhe do t’ju japin atyre një pamje klasike adidas.

Pjesa e sipërme e lëkurës sintetike ka një dizajn klasik që është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm për çdo rast.

Pjesa e tyre anësore është me vrima dhe tek thembra ka një logo adidas, e cila do t’u tregojë të gjithëve se jeni pjesë e ekipit të adidas.

Atletet janë të lidhura me tri shirita me ngjitje, kështu që ato janë jashtëzakonisht të lehta për tu veshur dhe hequr.

Zgjidhni atletet adidas ADVANTAGE K unisex për fëmijë dhe u jepni atyre rehati me cilësi të jashtëzakonshme.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Pjesa e sipërme: lëkurë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: EF0223

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
KOLEKCIJA_HR NEO
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
13-K 32 19.5
1 33 20
10K 28 16.6
12-K 31 18.7
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
2- 35 21.2
13K 31.5 19.1
1- 33.5 20.4
12K 30.5 18.3
10-K 28.5 17
Univerzalno
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0106
Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshë...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0105
adidas BREAKNET C janë atlete për fëmijë unisex për veshje të...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7314
adidas DURAMO SL C janë atlete për fëmijë që janë të ga...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Ndihmë