TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ
Bluzë me zinxhir për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CJ7411-010)
NIKE

NIKE Bluza G NSW NIKE AIR FZ

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS 7-8Y
  • S 9-10Y
  • M 11-12Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
XS 7-8Y
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
XS 7-8Y
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DA1244-010
Nike G NSW FT AOP BF CREW është bluza për fëmijë për vajzat ...
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DA1173-657
Nike AIR FT CROP HOODIE është bluza për fëmijë për vajza nga...
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza BV2712-676
Bluza me kapuç për vajza Nike Sports është e përbërë ...
3.500 LEK
Shuma e kursyer 41%
5.900 LEK
Ndihmë