TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza M AAC FZ Hoodie
adidas Bluza M AAC FZ Hoodie
adidas Bluza M AAC FZ Hoodie
adidas Bluza M AAC FZ Hoodie
adidas Bluza M AAC FZ Hoodie
adidas Bluza M AAC FZ Hoodie
adidas Bluza M AAC FZ Hoodie
adidas Bluza M AAC FZ Hoodie
adidas Bluza M AAC FZ Hoodie
adidas Bluza M AAC FZ Hoodie
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FI4664)
adidas

adidas Bluza M AAC FZ Hoodie

Çmimi i mëparshëm
10.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.100 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Vish bluzën për meshkuj adidas 3-Stripes Piqué Hoodie dhe ringjall këtë model sportiv autentik me tre vija dalluese. E përbërë nga materiali i pambukut  që e bën atë të rehatshëm për tu veshur. Detaje

Vish bluzën për meshkuj adidas 3-Stripes Piqué Hoodie dhe ringjall këtë model sportiv autentik me tre vija dalluese.

E përbërë nga materiali i pambukut  që e bën atë të rehatshëm për tu veshur.

Kapuçi i rregullt dhe zinxhiri gjatë gjithë gjatësisë sigurojnë mbulim dhe mbrojtje të mirë nga të ftohtit.

Logoja e përshtatur e adidas në pjesën e përparme thekson më tej pamjen atletike tek ky model.

 

SPECIFIKIM:

• Kapuç i rregullt

• Xhepa të bollshëm në pjesën e përparme

• Materiali: 52% pambuk, 48% poliester i ricikluar

• Ngjyra: Blu / Portokalli / Kuqe

• Kodi i artikullit: FI4664

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Vish bluzën për meshkuj adidas 3-Stripes Piqué Hoodie dhe ringjall këtë model sportiv autentik me tre vija dalluese.

E përbërë nga materiali i pambukut  që e bën atë të rehatshëm për tu veshur.

Kapuçi i rregullt dhe zinxhiri gjatë gjithë gjatësisë sigurojnë mbulim dhe mbrojtje të mirë nga të ftohtit.

Logoja e përshtatur e adidas në pjesën e përparme thekson më tej pamjen atletike tek ky model.

 

SPECIFIKIM:

• Kapuç i rregullt

• Xhepa të bollshëm në pjesën e përparme

• Materiali: 52% pambuk, 48% poliester i ricikluar

• Ngjyra: Blu / Portokalli / Kuqe

• Kodi i artikullit: FI4664

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë