TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza YB LIN CB HD FL
adidas Bluza YB LIN CB HD FL
adidas Bluza YB LIN CB HD FL
adidas Bluza YB LIN CB HD FL
adidas Bluza YB LIN CB HD FL
adidas Bluza YB LIN CB HD FL
adidas Bluza YB LIN CB HD FL
adidas Bluza YB LIN CB HD FL
adidas Bluza YB LIN CB HD FL
adidas Bluza YB LIN CB HD FL
Bluza me kapuç për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GD6331)
adidas

adidas Bluza YB LIN CB HD FL

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 164 13-14Y
  • 140 9-10Y
  • 152 11-12Y
  • 176 15-16Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Young Boys Linear Colorbock Hooded Fleece është bluza për fëmijë me kapuç e krijuar për djem adoleshentë. Detaje

adidas Young Boys Linear Colorbock Hooded Fleece është bluza për fëmijë me kapuç e krijuar për djem adoleshentë.

Ofron komoditetin, funksionalitetin dhe modelin tërheqës sportiv.

Prerja standarde ndjek vijën e trupit duke lejuar lirinë e plotë të lëvizjes pa ndjenjën e tendosjes dhe ngushtësisë.

Xhepat janë një detaj modern sportiv në një bluzë,  ato janë shumë praktike për gjërat e vogla që mbani me vete ose thjesht për të ngrohur duart kur bën ftohtë.

Dizajni tërheqës sportiv me tre ngjyra dhe stampimet adidas në anën e pasme e bëjnë këtë bluze të veçantë.

Materiali i butë  do t'ju mbajë të ngrohtë dhe do t'ju japë shumë rehati.

Kjo lloj bluze për fëmijë me kapuç është një pjesë e domosdoshme në veshjet e fëmijëve tuaj.

SPECIFIKIM:

• Bluza me kapuç  për adoleshentë

• Xhepi

• Përbërja: 70% pambuk, 30% poliester

• Ngjyra: e kuqe /  e zezë / e bardhë

• Kodi i artikullit: GD6331

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
164 13-14Y
140 9-10Y
152 11-12Y
176 15-16Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Young Boys Linear Colorbock Hooded Fleece është bluza për fëmijë me kapuç e krijuar për djem adoleshentë.

Ofron komoditetin, funksionalitetin dhe modelin tërheqës sportiv.

Prerja standarde ndjek vijën e trupit duke lejuar lirinë e plotë të lëvizjes pa ndjenjën e tendosjes dhe ngushtësisë.

Xhepat janë një detaj modern sportiv në një bluzë,  ato janë shumë praktike për gjërat e vogla që mbani me vete ose thjesht për të ngrohur duart kur bën ftohtë.

Dizajni tërheqës sportiv me tre ngjyra dhe stampimet adidas në anën e pasme e bëjnë këtë bluze të veçantë.

Materiali i butë  do t'ju mbajë të ngrohtë dhe do t'ju japë shumë rehati.

Kjo lloj bluze për fëmijë me kapuç është një pjesë e domosdoshme në veshjet e fëmijëve tuaj.

SPECIFIKIM:

• Bluza me kapuç  për adoleshentë

• Xhepi

• Përbërja: 70% pambuk, 30% poliester

• Ngjyra: e kuqe /  e zezë / e bardhë

• Kodi i artikullit: GD6331

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
164 13-14Y
140 9-10Y
152 11-12Y
176 15-16Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GE0915
Përzierja e saj e butë e pambukut ju jep një ndjenjë  rehatie nd&...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GD6327
adidas Young Boys Linear Colorbock Hooded Fleece është bluze për fëmij...
3.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GD6321
Nuk është një ditë pushimi vetëm sepse temperaturat bien. Mbroni ...
3.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
6.500 LEK
Ndihmë