TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte YB LIN CB HD FL
adidas Produkte YB LIN CB HD FL
adidas Produkte YB LIN CB HD FL
adidas Produkte YB LIN CB HD FL
adidas Produkte YB LIN CB HD FL
adidas Produkte YB LIN CB HD FL
adidas Produkte YB LIN CB HD FL
adidas Produkte YB LIN CB HD FL
adidas Produkte YB LIN CB HD FL
adidas Produkte YB LIN CB HD FL
Kodi i artikullit:
(GD6324)
adidas

adidas Produkte YB LIN CB HD FL

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 164 13-14Y
  • 152 11-12Y
  • 140 9-10Y
  • 176 15-16Y
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë