TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte YB LIN CB FZ FL
adidas Produkte YB LIN CB FZ FL
adidas Produkte YB LIN CB FZ FL
adidas Produkte YB LIN CB FZ FL
adidas Produkte YB LIN CB FZ FL
adidas Produkte YB LIN CB FZ FL
adidas Produkte YB LIN CB FZ FL
adidas Produkte YB LIN CB FZ FL
adidas Produkte YB LIN CB FZ FL
adidas Produkte YB LIN CB FZ FL
Bluza me kapuç për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GD6321)
adidas

adidas Produkte YB LIN CB FZ FL

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 152 11-12Y
 • 164 13-14Y
 • 176 15-16Y
 • 140 9-10Y
Ruani në listën e të preferuarave
Nuk është një ditë pushimi vetëm sepse temperaturat bien. Mbroni veten nga të ftohtit në këtë bluze me kapuç adidas për adoleshentë. Detaje

Nuk është një ditë pushimi vetëm sepse temperaturat bien.

Mbroni veten nga të ftohtit në këtë bluze me kapuç adidas për adoleshentë.

Përshtatja e rregullt ju lejon të lëvizni lirshëm, dhe modeli trengjyrësh me logon e adidas në anën e pasme shton stil të mjaftueshëm për t'ju bërë të dukeni aq mirë sa ndiheni.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: E kuqe - e bardhë
 • Materiali: 70% pambuk / 30%  poliestër
 • Bluza me kapuç për fëmijë
 • Kodi i artikullit: GD6321
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nuk është një ditë pushimi vetëm sepse temperaturat bien.

Mbroni veten nga të ftohtit në këtë bluze me kapuç adidas për adoleshentë.

Përshtatja e rregullt ju lejon të lëvizni lirshëm, dhe modeli trengjyrësh me logon e adidas në anën e pasme shton stil të mjaftueshëm për t'ju bërë të dukeni aq mirë sa ndiheni.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: E kuqe - e bardhë
 • Materiali: 70% pambuk / 30%  poliestër
 • Bluza me kapuç për fëmijë
 • Kodi i artikullit: GD6321
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7519
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0103
adidas GRAND COURT janë atlete për fëmijë me dizajn modern, frymë...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë