TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza YG E 3S FZ HD
adidas Bluza YG E 3S FZ HD
adidas Bluza YG E 3S FZ HD
adidas Bluza YG E 3S FZ HD
adidas Bluza YG E 3S FZ HD
adidas Bluza YG E 3S FZ HD
adidas Bluza YG E 3S FZ HD
adidas Bluza YG E 3S FZ HD
adidas Bluza YG E 3S FZ HD
adidas Bluza YG E 3S FZ HD
Kodi i artikullit:
(DV0368)
adidas

adidas Bluza YG E 3S FZ HD

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 140 9-10Y
 • 152 11-12Y
 • 164 13-14Y
 • 170 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ESSENTIALS 3-STRIPES Hoodie është bluzë për fëmijë me kapuç i frymëzuar nga stili klasik i sportit. Projektuar për aktivitete të kohës së lirë, kjo bluzë siguron rehati dhe relaks pas stërvitjeve intensiv. Detaje

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES Hoodie është bluzë për fëmijë me kapuç i frymëzuar nga stili klasik i sportit.

Projektuar për aktivitete të kohës së lirë, kjo bluzë siguron rehati dhe relaks pas stërvitjeve intensiv.

Falë prerjes së rehatshme, në një kombinim të pambukut francez, garantohet rehati, butësi dhe komoditetit gjatë gjithë ditës.

Bluza ka një prerje të ngushtë, me një zinxhir dhe xhepa të bollshëm përpara.

Vijat e adidas vendosen përgjatë mëngëve për të theksuar pamjen autentike sportive.

Specifikim:

 • Prerje e ngushtë
 • Mëngë të gjata
 • Xhepat e përparmë
 • Përbërja: 52% pambuk, 48% poliestër
 • Ngjyra: E zezë / E bardhë
 • Kodi i artikullit: DV0368
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Qëllimi Vrapim
Gjinia Fëmijë vajza
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
140 9-10Y
152 11-12Y
164 13-14Y
170 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES Hoodie është bluzë për fëmijë me kapuç i frymëzuar nga stili klasik i sportit.

Projektuar për aktivitete të kohës së lirë, kjo bluzë siguron rehati dhe relaks pas stërvitjeve intensiv.

Falë prerjes së rehatshme, në një kombinim të pambukut francez, garantohet rehati, butësi dhe komoditetit gjatë gjithë ditës.

Bluza ka një prerje të ngushtë, me një zinxhir dhe xhepa të bollshëm përpara.

Vijat e adidas vendosen përgjatë mëngëve për të theksuar pamjen autentike sportive.

Specifikim:

 • Prerje e ngushtë
 • Mëngë të gjata
 • Xhepat e përparmë
 • Përbërja: 52% pambuk, 48% poliestër
 • Ngjyra: E zezë / E bardhë
 • Kodi i artikullit: DV0368
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Qëllimi Vrapim
Gjinia Fëmijë vajza
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
140 9-10Y
152 11-12Y
164 13-14Y
170 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë