TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza G Bold Crew
adidas Bluza G Bold Crew
adidas Bluza G Bold Crew
adidas Bluza G Bold Crew
adidas Bluza G Bold Crew
adidas Bluza G Bold Crew
adidas Bluza G Bold Crew
adidas Bluza G Bold Crew
adidas Bluza G Bold Crew
adidas Bluza G Bold Crew
Kodi i artikullit:
(GE0069)
adidas

adidas Bluza G Bold Crew

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 170 14-15Y
  • 140 9-10Y
  • 152 11-12Y
  • 164 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
170 14-15Y
140 9-10Y
152 11-12Y
164 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
170 14-15Y
140 9-10Y
152 11-12Y
164 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë