TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte G Bold Crew
adidas Produkte G Bold Crew
adidas Produkte G Bold Crew
adidas Produkte G Bold Crew
adidas Produkte G Bold Crew
adidas Produkte G Bold Crew
adidas Produkte G Bold Crew
adidas Produkte G Bold Crew
adidas Produkte G Bold Crew
adidas Produkte G Bold Crew
Kodi i artikullit:
(GE0069)
adidas

adidas Produkte G Bold Crew

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 170 14-15Y
  • 140 9-10Y
  • 152 11-12Y
  • 164 13-14Y
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV3139
Prosecna ocena:
vlerësime
2
8.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0101
4.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0211
Prosecna ocena:
vlerësime
9
4.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë GN4069
Bluza adidas ESSENTIALS TEE për vajza është ideale për të gjith&e...
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Ndihmë