TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK
Bluzë për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CU9221-010)
NIKE

NIKE Bluza B NSW HOODIE FZ KIDS PACK

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS 7-8Y
  • S 9-10Y
  • M 11-12Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza me kapuç Nike Sportswear për djemtë do t'i mbajë ata të ngrohtë ndërsa luajnë jashtë me miqtë. Kjo bluzë është e përbërë nga materiali i butë, i ngrohtë në të cilin do të jenë jashtëzakonisht të rehatshëm. Mbërthehet me një zinxhir në të gjithë gjatësinë e saj në mënyrë që të jetë e lehtë për tu veshur dhe hequr. Mëngët me ngjyrë dhe një logoja e madhe Nike Swoosh në gjoks e bëjnë këtë bluzë të dallohet. SPECIFIKIM: • Ngjyra: e zezë, e bardhë • Mbërthimi i zinxhirit me gjatësi të plotë • Kapuç me fjongo • Përbërja e materialit: 80% pambuk, 20% poliester • Kodi i artikullit: CU9221-010 .
Detaje

Bluza me kapuç Nike Sportswear për djemtë do t'i mbajë ata të ngrohtë ndërsa luajnë jashtë me miqtë.

Kjo bluzë është e përbërë nga materiali i butë, i ngrohtë në të cilin do të jenë jashtëzakonisht të rehatshëm.

Mbërthehet me një zinxhir në të gjithë gjatësinë e saj në mënyrë që të jetë e lehtë për tu veshur dhe hequr.

Mëngët me ngjyrë dhe një logoja e madhe Nike Swoosh në gjoks e bëjnë këtë bluzë të dallohet.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë, e bardhë

• Mbërthimi i zinxhirit me gjatësi të plotë

• Kapuç me fjongo

• Përbërja e materialit: 80% pambuk, 20% poliester

• Kodi i artikullit: CU9221-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
GPO_FRSTOFRDT NO FRANCHISE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC KIDS PACK
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS 7-8Y
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza me kapuç Nike Sportswear për djemtë do t'i mbajë ata të ngrohtë ndërsa luajnë jashtë me miqtë.

Kjo bluzë është e përbërë nga materiali i butë, i ngrohtë në të cilin do të jenë jashtëzakonisht të rehatshëm.

Mbërthehet me një zinxhir në të gjithë gjatësinë e saj në mënyrë që të jetë e lehtë për tu veshur dhe hequr.

Mëngët me ngjyrë dhe një logoja e madhe Nike Swoosh në gjoks e bëjnë këtë bluzë të dallohet.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë, e bardhë

• Mbërthimi i zinxhirit me gjatësi të plotë

• Kapuç me fjongo

• Përbërja e materialit: 80% pambuk, 20% poliester

• Kodi i artikullit: CU9221-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
GPO_FRSTOFRDT NO FRANCHISE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC KIDS PACK
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS 7-8Y
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza CJ7861-657
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza DD8704-077
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë