TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza MH BOS PO FT
adidas Bluza MH BOS PO FT
adidas Bluza MH BOS PO FT
adidas Bluza MH BOS PO FT
adidas Bluza MH BOS PO FT
adidas Bluza MH BOS PO FT
adidas Bluza MH BOS PO FT
adidas Bluza MH BOS PO FT
adidas Bluza MH BOS PO FT
adidas Bluza MH BOS PO FT
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GC7342)
adidas

adidas Bluza MH BOS PO FT

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Must Haves Badge Of Sport Hoodie është bluza për meshkuj me një dizajn klasik që do të përshtatet lehtësisht në aktivitetet tuaja të përditshme. Kjo bluze është bërë prej pëlhure të butë pambuku që ofron një ndjesi të lehtë dhe komode. Detaje

adidas Must Haves Badge Of Sport Hoodie është bluza për meshkuj me një dizajn klasik që do të përshtatet lehtësisht në aktivitetet tuaja të përditshme.

Kjo bluze është bërë prej pëlhure të butë pambuku që ofron një ndjesi të lehtë dhe komode.

Kapuç i rregullueshëm dhe xhepat e gjerë në pjesën e përparme i japin këtij modeli një pamje sportive.

Logoja e veçantë e adidas thekson dashurinë tuaj për këtë markë.

SPECIFIKIM:

 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhepat anësorë
 • Materiali: 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar
 • Ngjyra: blu e kaltër
 • Kodi i artikullit: GC7342
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Must Haves Badge Of Sport Hoodie është bluza për meshkuj me një dizajn klasik që do të përshtatet lehtësisht në aktivitetet tuaja të përditshme.

Kjo bluze është bërë prej pëlhure të butë pambuku që ofron një ndjesi të lehtë dhe komode.

Kapuç i rregullueshëm dhe xhepat e gjerë në pjesën e përparme i japin këtij modeli një pamje sportive.

Logoja e veçantë e adidas thekson dashurinë tuaj për këtë markë.

SPECIFIKIM:

 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhepat anësorë
 • Materiali: 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar
 • Ngjyra: blu e kaltër
 • Kodi i artikullit: GC7342
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë