TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza W STACKED FZ HD
adidas Bluza W STACKED FZ HD
adidas Bluza W STACKED FZ HD
adidas Bluza W STACKED FZ HD
adidas Bluza W STACKED FZ HD
adidas Bluza W STACKED FZ HD
adidas Bluza W STACKED FZ HD
adidas Bluza W STACKED FZ HD
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(GC6919)
adidas

adidas Bluza W STACKED FZ HD

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Vishni bluzen me zinxhir për femra adidas Womens Stacked Logo Full-Zip Fleece Hoodie të frymëzuar nga stili sportiv. Kjo bluze e rehatshme është e përbërë nga pambuku dhe  poliestër për një ndjesi butësie dhe komoditeti. Detaje

Vishni bluzen me zinxhir për femra adidas Womens Stacked Logo Full-Zip Fleece Hoodie të frymëzuar nga stili sportiv.

Kjo bluze e rehatshme është e përbërë nga pambuku dhe  poliestër për një ndjesi butësie dhe komoditeti.

Zinxhiri dhe xhepat anësorë janë idealë për ditët e ngrohta.

Logoja në mëngë thekson stilin tuaj sportiv, si dhe jetën tuaj aktive në sport.

SPECIFIKIM:

 • Bluza me zinxhir për femra
 • Kapuç i rregullt
 • Mbërthimi i zinxhirit
 • Xhepat e përparmë
 • Logo e madhe adidas
 • Materiali: 77% pambuk, 23%  poliester
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: GC6919
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Vishni bluzen me zinxhir për femra adidas Womens Stacked Logo Full-Zip Fleece Hoodie të frymëzuar nga stili sportiv.

Kjo bluze e rehatshme është e përbërë nga pambuku dhe  poliestër për një ndjesi butësie dhe komoditeti.

Zinxhiri dhe xhepat anësorë janë idealë për ditët e ngrohta.

Logoja në mëngë thekson stilin tuaj sportiv, si dhe jetën tuaj aktive në sport.

SPECIFIKIM:

 • Bluza me zinxhir për femra
 • Kapuç i rregullt
 • Mbërthimi i zinxhirit
 • Xhepat e përparmë
 • Logo e madhe adidas
 • Materiali: 77% pambuk, 23%  poliester
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: GC6919
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H51147
8.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H34467
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H59282
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Ndihmë