TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT
NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT
NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT
NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT
NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT
NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT
NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT
NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT
NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT
NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT
Kodi i artikullit:
(CU9208-010)
NIKE

NIKE Produkte B NSW MIXED MATERIAL CREW FT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M 11-12Y
  • S 9-10Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
PROD_CATDESC LONG SLEEVE TOP, NSW OTHER SPORTS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
PROD_CATDESC LONG SLEEVE TOP, NSW OTHER SPORTS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-002
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete BQ5448-001
Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komodit...
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete BQ5671-001
Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në k...
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Ndihmë