TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(CU5902-010)
NIKE

NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza me kapuç për femra Nike W NSW HRTG FZ FLC është pjesë e veshjeve që dëshironi të vishni çdo ditë. Komoditeti dhe stili dallues kombinohen në bluzen për femra Nike Sportswear Heritage. Detaje

Bluza me kapuç për femra Nike W NSW HRTG FZ FLC është pjesë e veshjeve që dëshironi të vishni çdo ditë.

Komoditeti dhe stili dallues kombinohen në bluzen për femra Nike Sportswear Heritage.

Frymëzuar nga dizajni origjinal Windrunner, ky model sjell detaje moderne në një pamje klasike sportive.

Është e përbërë nga një përzierje e lehtë pambuku.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: e zezë
 • Kapuç
 • Lidhja me gjatësi të plotë
 • Dizajn origjinal Windrunner
 • Përbërja materiale: 52% pambuk, 30% pëlhurë prej fije artificiale, 18% poliester
 • Kodi i artikullit: CU5902-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza me kapuç për femra Nike W NSW HRTG FZ FLC është pjesë e veshjeve që dëshironi të vishni çdo ditë.

Komoditeti dhe stili dallues kombinohen në bluzen për femra Nike Sportswear Heritage.

Frymëzuar nga dizajni origjinal Windrunner, ky model sjell detaje moderne në një pamje klasike sportive.

Është e përbërë nga një përzierje e lehtë pambuku.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: e zezë
 • Kapuç
 • Lidhja me gjatësi të plotë
 • Dizajn origjinal Windrunner
 • Përbërja materiale: 52% pambuk, 30% pëlhurë prej fije artificiale, 18% poliester
 • Kodi i artikullit: CU5902-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CZ8604-051
Nike W NSW HERITAGE HOODIE FLC është një bluzë për femra me kapu&...
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza CZ8896-696
Bluza me kapuç Nike Sportswear Swoosh i jep modelit klasik një pamje tjetë...
7.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza CZ8896-010
Nike W NSW SWSH HOODIE FT është bluzë për femra me kapuç pë...
7.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CZ8338-010
Ju jeni adhurues i madh i stilit sportiv, funksionalitetit dhe pamjes së tij, por ajo...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Ndihmë