TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza MHS GFX FZQ3
adidas Bluza MHS GFX FZQ3
adidas Bluza MHS GFX FZQ3
adidas Bluza MHS GFX FZQ3
adidas Bluza MHS GFX FZQ3
adidas Bluza MHS GFX FZQ3
adidas Bluza MHS GFX FZQ3
adidas Bluza MHS GFX FZQ3
adidas Bluza MHS GFX FZQ3
adidas Bluza MHS GFX FZQ3
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GK3667)
adidas

adidas Bluza MHS GFX FZQ3

Çmimi i mëparshëm
10.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.100 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas MHS GFX FZQ3 është bluzë për meshkuj me kapuç. Shumë komode dhe e ngrohtë. Detaje

adidas MHS GFX FZQ3 është bluzë për meshkuj me kapuç.

Shumë komode dhe e ngrohtë.

E përbërë prej pambuku të butë dhe poliesteri, të cilat ju japin një ndjesi butësie dhe komoditeti.

Xhepat janë praktik për të ngrohur duart kur vijnë ditët e ftohta.

Kjo bluzë është zgjedhja e duhur për të gjithë ju që e doni ritmin urban të rrugës dhe stilin e tillë të veshjes.

adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Bluzë për meshkuj

• Larja e lejuar në lavatriçe

• Ngjyra e treguar: blu e kaltër / e kuqe

• Kodi i artikullit: GK3667

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas MHS GFX FZQ3 është bluzë për meshkuj me kapuç.

Shumë komode dhe e ngrohtë.

E përbërë prej pambuku të butë dhe poliesteri, të cilat ju japin një ndjesi butësie dhe komoditeti.

Xhepat janë praktik për të ngrohur duart kur vijnë ditët e ftohta.

Kjo bluzë është zgjedhja e duhur për të gjithë ju që e doni ritmin urban të rrugës dhe stilin e tillë të veshjes.

adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Bluzë për meshkuj

• Larja e lejuar në lavatriçe

• Ngjyra e treguar: blu e kaltër / e kuqe

• Kodi i artikullit: GK3667

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GN6832
adidas Z.N.E. FULL-ZIP HOODIE është një bluzë për meshkuj me nj&e...
14.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GQ6210
Projektuar për rehati, adidas Z.N.E. bluzë për meshkuj FULL-ZIP HOODIE &eum...
14.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GP4311
adidas ESSENTIALS COLORBLOCK FULL ZIP Hoodie është bluzë me kapuç je...
8.700 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""