TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza G NSW CROP CREW
NIKE Bluza G NSW CROP CREW
NIKE Bluza G NSW CROP CREW
NIKE Bluza G NSW CROP CREW
NIKE Bluza G NSW CROP CREW
NIKE Bluza G NSW CROP CREW
NIKE Bluza G NSW CROP CREW
NIKE Bluza G NSW CROP CREW
NIKE Bluza G NSW CROP CREW
NIKE Bluza G NSW CROP CREW
Kodi i artikullit:
(CU8373-010)
NIKE

NIKE Bluza G NSW CROP CREW

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S 9-10Y
  • M 11-12Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike SPORTSWEAR OLDER KIDS ’(GIRLS’) CROPPED FRENCH TERRY CREW është një bluzë për fëmijë me një dizajn sportiv për vajza. Është e përbërë nga pëlhura e butë dhe e ngrohtë që siguron rehati të jashtëzakonshme dhe një ndjenjë rehatie. Detaje

Nike SPORTSWEAR OLDER KIDS ’(GIRLS’) CROPPED FRENCH TERRY CREW është një bluzë për fëmijë me një dizajn sportiv për vajza.

Është e përbërë nga pëlhura e butë dhe e ngrohtë që siguron rehati të jashtëzakonshme dhe një ndjenjë rehatie.

Prerja standarde, e shkurtër sjell një pamje perfekte dhe do të jetë një pjesë e preferuar e veshjeve për vajza.

Vajzat do të kënaqen me këtë bluzë dhe lehtësisht do ta kombinojnë atë me veshje të tjera nga koleksioni i veshjeve sportive.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

  • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
  • Larja e lejuar në lavatriçe
  • Ngjyra: gri
  • Kodi i produktit: CU8373-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
Masa Masa EU Masa në cm
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza DC7210-011
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Ndihmë