TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza G NSW PE FULL ZIP
NIKE Bluza G NSW PE FULL ZIP
NIKE Bluza G NSW PE FULL ZIP
NIKE Bluza G NSW PE FULL ZIP
Bluzë me zinxhir për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BV2712-676)
NIKE

NIKE Bluza G NSW PE FULL ZIP

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S 9-10Y
 • M 11-12Y
 • L 12-13Y
 • XL 14-15Y
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza me kapuç për vajza Nike Sports është e përbërë nga material i butë për t'i dhënë atyre ngrohtësi dhe komoditet maksimal. Mbërthimi i zinxhirit përgjatë gjithë gjatësisë së tij do t'i lejojë ata të zgjedhin vetë se sa nxehtësi duhet të mbajnë. Detaje

Bluza me kapuç për vajza Nike Sports është e përbërë nga material i butë për t'i dhënë atyre ngrohtësi dhe komoditet maksimal.

Mbërthimi i zinxhirit përgjatë gjithë gjatësisë së tij do t'i lejojë ata të zgjedhin vetë se sa nxehtësi duhet të mbajnë.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: rozë
 • Xhepat e përparmë
 • Kapuç
 • Përbërja e materialit: 80% pambuk, 20% poliester
 • Kodi i artikullit: BV2712-676
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
GMO_CONSUMER_GROUP GIRLS
GPO_FRSTOFRDT NO FRANCHISE
PROD_BRNDMARKDESC PREMIUM ESSENTIALS YA
PROD_CATDESC LONG SLEEVE TOP, NSW OTHER SPORTS
Masa Masa EU Masa në cm
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza me kapuç për vajza Nike Sports është e përbërë nga material i butë për t'i dhënë atyre ngrohtësi dhe komoditet maksimal.

Mbërthimi i zinxhirit përgjatë gjithë gjatësisë së tij do t'i lejojë ata të zgjedhin vetë se sa nxehtësi duhet të mbajnë.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: rozë
 • Xhepat e përparmë
 • Kapuç
 • Përbërja e materialit: 80% pambuk, 20% poliester
 • Kodi i artikullit: BV2712-676
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
GMO_CONSUMER_GROUP GIRLS
GPO_FRSTOFRDT NO FRANCHISE
PROD_BRNDMARKDESC PREMIUM ESSENTIALS YA
PROD_CATDESC LONG SLEEVE TOP, NSW OTHER SPORTS
Masa Masa EU Masa në cm
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë