TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
Bluzë me kapuç për femra
Kodi i artikullit:
(CU5902-011)
NIKE

NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluzëa me kapuç për femra Nike W NSW HRTG FZ FLC është pjesa e veshjeve që dëshironi të vishni çdo ditë. Komoditeti dhe stili dallues kombinohen në xhupin e kohës së lirë për gratë Nike Sportswear Heritage. Detaje

Bluzëa me kapuç për femra Nike W NSW HRTG FZ FLC është pjesa e veshjeve që dëshironi të vishni çdo ditë.

Komoditeti dhe stili dallues kombinohen në xhupin e kohës së lirë për gratë Nike Sportswear Heritage.

Frymëzuar nga dizajni origjinal Windrunner, ky kapuç sjell detaje moderne në një pamje klasike sportive.

E përbërë nga një përzierje e lehtë pambuku sjell komoditet dhe një stil dallues.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë

• Kapuç

• Dizajn origjinal Windrunner

• Përbërja materiale: 52% pambuk, 30% pëlhurë prej fije artificiale, 18% poliester

• Kodi i artikullit: CU5902-011

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluzëa me kapuç për femra Nike W NSW HRTG FZ FLC është pjesa e veshjeve që dëshironi të vishni çdo ditë.

Komoditeti dhe stili dallues kombinohen në xhupin e kohës së lirë për gratë Nike Sportswear Heritage.

Frymëzuar nga dizajni origjinal Windrunner, ky kapuç sjell detaje moderne në një pamje klasike sportive.

E përbërë nga një përzierje e lehtë pambuku sjell komoditet dhe një stil dallues.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë

• Kapuç

• Dizajn origjinal Windrunner

• Përbërja materiale: 52% pambuk, 30% pëlhurë prej fije artificiale, 18% poliester

• Kodi i artikullit: CU5902-011

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CZ8604-051
Nike W NSW HERITAGE HOODIE FLC është një bluzë për femra me kapu&...
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza CZ8896-696
Bluza me kapuç Nike Sportswear Swoosh i jep modelit klasik një pamje tjetë...
7.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza CZ8896-010
Nike W NSW SWSH HOODIE FT është bluzë për femra me kapuç pë...
7.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CZ8338-010
Ju jeni adhurues i madh i stilit sportiv, funksionalitetit dhe pamjes së tij, por ajo...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Ndihmë