TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC
Bluzë me zinxhir për femra
Kodi i artikullit:
(CU5902-051)
NIKE

NIKE Bluza W NSW HRTG FZ FLC

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Komoditeti dhe stili urban kombinohen në bluzen Nike Sportswear Heritage. Frymëzuar nga dizajni origjinal Windrunner, kjo bluzë sjell detaje moderne në një pamje klasike sportive. Detaje

Komoditeti dhe stili urban kombinohen në bluzen Nike Sportswear Heritage.

Frymëzuar nga dizajni origjinal Windrunner, kjo bluzë sjell detaje moderne në një pamje klasike sportive.

Është e përbërë nga një përzierje e lehtë pambukue cila është e përshtatshme per tu veshur gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

• Përbërja: 82% pambuk, 18% poliester

• Ngjyra: gri / E zezë

• Kodi i artikullit: CU5902-051

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Komoditeti dhe stili urban kombinohen në bluzen Nike Sportswear Heritage.

Frymëzuar nga dizajni origjinal Windrunner, kjo bluzë sjell detaje moderne në një pamje klasike sportive.

Është e përbërë nga një përzierje e lehtë pambukue cila është e përshtatshme per tu veshur gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

• Përbërja: 82% pambuk, 18% poliester

• Ngjyra: gri / E zezë

• Kodi i artikullit: CU5902-051

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CZ8604-051
Nike W NSW HERITAGE HOODIE FLC është një bluzë për femra me kapu&...
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza CZ8896-696
Bluza me kapuç Nike Sportswear Swoosh i jep modelit klasik një pamje tjetë...
6.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza CZ8896-010
Nike W NSW SWSH HOODIE FT është bluzë për femra me kapuç pë...
6.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CZ8338-010
Ju jeni adhurues i madh i stilit sportiv, funksionalitetit dhe pamjes së tij, por ajo...
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Ndihmë