TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW CREW MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW CREW MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW CREW MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW CREW MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW CREW MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW CREW MLNM FLC
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(CZ8336-010)
NIKE

NIKE Bluza W NSW CREW MLNM FLC

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW është bluzë për femra me prerje të thjeshtë, të cilën mund ta vishni në përditshmërinë. E përbërë nga pambuku i butë, i cili siguron ngrohtësi dhe rehati. Detaje

Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW është bluzë për femra me prerje të thjeshtë, të cilën mund ta vishni në përditshmërinë.

E përbërë nga pambuku i butë, i cili siguron ngrohtësi dhe rehati.

Logoja e Nike dhe vija horizontale në të njëjtën ngjyrë plotësojnë pamjen e saj minimale sportive.

Ju do të kombinoni me lehtësi këtë bluzë për femra me një veshje tjetër sportive.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje standarde
 • Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester
 • Ngjyra: E zezë/ E bardhë
 • Kodi i artikullit: CZ8336-01
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC MILLENIUM FLEECE
PROD_CATDESC LONG SLEEVE TOP, NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR CREW NECK
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW është bluzë për femra me prerje të thjeshtë, të cilën mund ta vishni në përditshmërinë.

E përbërë nga pambuku i butë, i cili siguron ngrohtësi dhe rehati.

Logoja e Nike dhe vija horizontale në të njëjtën ngjyrë plotësojnë pamjen e saj minimale sportive.

Ju do të kombinoni me lehtësi këtë bluzë për femra me një veshje tjetër sportive.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje standarde
 • Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester
 • Ngjyra: E zezë/ E bardhë
 • Kodi i artikullit: CZ8336-01
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC MILLENIUM FLEECE
PROD_CATDESC LONG SLEEVE TOP, NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR CREW NECK
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë