TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW CREW MLNM FLC
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(CZ8336-531)
NIKE

NIKE Bluza W NSW CREW MLNM FLC

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW është bluzë për femra me prerje të thjeshtë, të cilën me siguri do ta vishni në përditshmërin tuaj. E përbërë nga pambuku i butë, e cila ju siguron ngrohtësi dhe rehati. Detaje

Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW është bluzë për femra me prerje të thjeshtë, të cilën me siguri do ta vishni në përditshmërin tuaj.

E përbërë nga pambuku i butë, e cila ju siguron ngrohtësi dhe rehati.

Logoja e Nike dhe vija horizontale në të njëjtën ngjyrë plotësojnë pamjen e saj sportive minimaliste.

Ju do të kombinoni me lehtësi këtë bluzë për femra me një veshje tjetër sportive.

Specifikim:

• Bluzë për femra

• Prerje e thjeshtë

• Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester

• Ngjyra: vjollcë

• Kodi i artikullit: CZ8336-531

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC MILENIUM
PROD_CATDESC LONG SLEEVE TOP, NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR CREW NECK
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW është bluzë për femra me prerje të thjeshtë, të cilën me siguri do ta vishni në përditshmërin tuaj.

E përbërë nga pambuku i butë, e cila ju siguron ngrohtësi dhe rehati.

Logoja e Nike dhe vija horizontale në të njëjtën ngjyrë plotësojnë pamjen e saj sportive minimaliste.

Ju do të kombinoni me lehtësi këtë bluzë për femra me një veshje tjetër sportive.

Specifikim:

• Bluzë për femra

• Prerje e thjeshtë

• Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester

• Ngjyra: vjollcë

• Kodi i artikullit: CZ8336-531

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC MILENIUM
PROD_CATDESC LONG SLEEVE TOP, NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR CREW NECK
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë