TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW AIR FZ TOP FLC
NIKE Bluza W NSW AIR FZ TOP FLC
NIKE Bluza W NSW AIR FZ TOP FLC
NIKE Bluza W NSW AIR FZ TOP FLC
NIKE Bluza W NSW AIR FZ TOP FLC
NIKE Bluza W NSW AIR FZ TOP FLC
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(CZ8618-010)
NIKE

NIKE Bluza W NSW AIR FZ TOP FLC

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike W NSW AIR FZ TOP FLC është një bluzë për femra me kapuç, që nxjerr në pah një dizajn modern sportiv. E përbërë me pambuk të lehtë, kështu që është shumë e rehatshme për tu veshur. Detaje

Nike W NSW AIR FZ TOP FLC është një bluzë për femra me kapuç, që nxjerr në pah një dizajn modern sportiv.

E përbërë me pambuk të lehtë, kështu që është shumë e rehatshme për tu veshur.

Xhepat janë përbërë nga një material tjetër në raport me tërësinë dhe janë paksa të tejdukshëm, prandaj përveçse është praktike, ato paraqesin edhe një detaj vizual interesant.

Pamja tërheqëse sportive e kësaj bluze për femra plotësohet me grafikë Nike në mëngë dhe krahëror.

Specifikim:

 • Bluzë me zinxhir për femra
 • Prerje e gjerë
 • Kapuç
 • Xhepat
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: CZ8618-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike W NSW AIR FZ TOP FLC është një bluzë për femra me kapuç, që nxjerr në pah një dizajn modern sportiv.

E përbërë me pambuk të lehtë, kështu që është shumë e rehatshme për tu veshur.

Xhepat janë përbërë nga një material tjetër në raport me tërësinë dhe janë paksa të tejdukshëm, prandaj përveçse është praktike, ato paraqesin edhe një detaj vizual interesant.

Pamja tërheqëse sportive e kësaj bluze për femra plotësohet me grafikë Nike në mëngë dhe krahëror.

Specifikim:

 • Bluzë me zinxhir për femra
 • Prerje e gjerë
 • Kapuç
 • Xhepat
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi i artikullit: CZ8618-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CZ8338-010
Ju jeni adhurues i madh i stilit sportiv, funksionalitetit dhe pamjes së tij, por ajo...
9.700 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""