TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(CZ8338-010)
NIKE

NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ju jeni adhurues i madh i stilit sportiv, funksionalitetit dhe pamjes së tij, por ajo që ju pëlqen më shumë është komoditeti. Përqafoni ndjenjën e rehatisë absolute në bluzen e femrave Nike Sportswear Millennium Full-Zip Hoodie. Detaje

Ju jeni adhurues i madh i stilit sportiv, funksionalitetit dhe pamjes së tij, por ajo që ju pëlqen më shumë është komoditeti.

Përqafoni ndjenjën e rehatisë absolute në bluzen e femrave Nike Sportswear Millennium Full-Zip Hoodie.

Pëlhura premium e përbërë prej pambuku të dyfishtë duket e butë nga të dy anët, është krejtësisht e përshtatshme për lëkurën dhe jep përshtypjen e një punimi me cilësi të lartë.

Dizajni i zinxhirit me gjatësi të plotë dhe kapuçi i rregullueshëm do të sigurojnë që të jeni të ngrohur dhe të mbuluar në mënyrë adekuate.

  Specifikim:

• Prerje standarde

• Xhepat e përparmë

• Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: CZ8338-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC MILLENIUM FLEECE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Ju jeni adhurues i madh i stilit sportiv, funksionalitetit dhe pamjes së tij, por ajo që ju pëlqen më shumë është komoditeti.

Përqafoni ndjenjën e rehatisë absolute në bluzen e femrave Nike Sportswear Millennium Full-Zip Hoodie.

Pëlhura premium e përbërë prej pambuku të dyfishtë duket e butë nga të dy anët, është krejtësisht e përshtatshme për lëkurën dhe jep përshtypjen e një punimi me cilësi të lartë.

Dizajni i zinxhirit me gjatësi të plotë dhe kapuçi i rregullueshëm do të sigurojnë që të jeni të ngrohur dhe të mbuluar në mënyrë adekuate.

  Specifikim:

• Prerje standarde

• Xhepat e përparmë

• Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: CZ8338-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC MILLENIUM FLEECE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë