TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte Jordan Jumpman
NIKE Produkte Jordan Jumpman
NIKE Produkte Jordan Jumpman
NIKE Produkte Jordan Jumpman
Kodi i artikullit:
(95A719-R78)
NIKE

NIKE Produkte Jordan Jumpman

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M 11-12Y
  • S 9-10Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
Ruani në listën e të preferuarave
Për pamje dhe ndjesi sportive të vërtetë, të provuar dhe të vërtetë, vjen bluza për fëmijë Nike Jordan Jumpman për djem. Është ideale për t'u veshur para stërvitjes ose ndeshjeve, ose për veshje të përditshme dhe shëtitje me miqtë. Kombinohet në mënyrë perfekte me stile të ndryshme dhe do të jetë zgjedhja perfekte për ditët aktive dhe dinamike të fëmijëve tuaj. Është e përbërë nga materiali i butë dhe i lëmuar që sjell rehati dhe ndjesi të lehtë, ndërsa në të njëjtën kohë është shumë i qëndrueshëm dhe rezistent. Një zinxhir me gjatësi të plotë dhe një jakë e ngritur shërbejnë për të ofruar mbështetje shtesë gjatë ditëve të freskëta dhe me erë. Logoja Jumpman kontribuon në pamjen sportive dhe tërheqëse të kësaj bluze Jordan Jumpman për fëmijë. Specifikim: Bluzë për fëmijë Prerje standarde Logoja e Jumpman Përbërja: 100% poliester Ngjyra: e kuqe .
Detaje

Për pamje dhe ndjesi sportive të vërtetë, të provuar dhe të vërtetë, vjen bluza për fëmijë Nike Jordan Jumpman për djem. Është ideale për t'u veshur para stërvitjes ose ndeshjeve, ose për veshje të përditshme dhe shëtitje me miqtë. Kombinohet në mënyrë perfekte me stile të ndryshme dhe do të jetë zgjedhja perfekte për ditët aktive dhe dinamike të fëmijëve tuaj. Është e përbërë nga materiali i butë dhe i lëmuar që sjell rehati dhe ndjesi të lehtë, ndërsa në të njëjtën kohë është shumë i qëndrueshëm dhe rezistent. Një zinxhir me gjatësi të plotë dhe një jakë e ngritur shërbejnë për të ofruar mbështetje shtesë gjatë ditëve të freskëta dhe me erë. Logoja Jumpman kontribuon në pamjen sportive dhe tërheqëse të kësaj bluze Jordan Jumpman për fëmijë.

Specifikim:

  • Bluzë për fëmijë
  • Prerje standarde
  • Logoja e Jumpman
  • Përbërja: 100% poliester
  • Ngjyra: e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë