TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza JORDAN JDB ESSENTIALS CAMO PO
NIKE Bluza JORDAN JDB ESSENTIALS CAMO PO
NIKE Bluza JORDAN JDB ESSENTIALS CAMO PO
NIKE Bluza JORDAN JDB ESSENTIALS CAMO PO
Kodi i artikullit:
(95A717-E4F)
NIKE

NIKE Bluza JORDAN JDB ESSENTIALS CAMO PO

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M 11-12Y
 • S 9-10Y
 • L 12-13Y
 • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jordan Essentials është një bluzë për fëmijë me kapuç, e cila sjell një dizajn klasik dhe rehati dominuese kur temperaturat fillojnë të ulen. Është krijuar për adhuruesit e stilit të basketbollit dhe lojës unike të legjendarit Michael Jordan. Kombinohet në mënyrë perfekte me stile të ndryshme dhe do të jetë zgjedhja perfekte për ditët aktive dhe dinamike të lojtarëve të rinj. Kjo bluzë nga koleksioni Essentials u sjell fëmijëve tuaj një stil  sportiv dhe një pamje origjinale. Pëlhura e butë dhe e ngrohtë e pasur me pambuk do t'u japë atyre rehati ideale gjatë gjithë ditës. Logoja mbresëlënëse dhe plot ngjyra Jordan plotëson pamjen e kësaj bluzeje për fëmijë dhe thekson trashëgiminë e pasur sportive. Specifikim: Bluzë për fëmijë Prerje standarde Kapuç i rregullueshëm Grafika Jordan .
Detaje

Nike Jordan Essentials është një bluzë për fëmijë me kapuç, e cila sjell një dizajn klasik dhe rehati dominuese kur temperaturat fillojnë të ulen. Është krijuar për adhuruesit e stilit të basketbollit dhe lojës unike të legjendarit Michael Jordan. Kombinohet në mënyrë perfekte me stile të ndryshme dhe do të jetë zgjedhja perfekte për ditët aktive dhe dinamike të lojtarëve të rinj. Kjo bluzë nga koleksioni Essentials u sjell fëmijëve tuaj një stil  sportiv dhe një pamje origjinale. Pëlhura e butë dhe e ngrohtë e pasur me pambuk do t'u japë atyre rehati ideale gjatë gjithë ditës. Logoja mbresëlënëse dhe plot ngjyra Jordan plotëson pamjen e kësaj bluzeje për fëmijë dhe thekson trashëgiminë e pasur sportive.

Specifikim:

 • Bluzë për fëmijë
 • Prerje standarde
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Grafika Jordan
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_KIDS
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
M 11-12Y
S 9-10Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Jordan Essentials është një bluzë për fëmijë me kapuç, e cila sjell një dizajn klasik dhe rehati dominuese kur temperaturat fillojnë të ulen. Është krijuar për adhuruesit e stilit të basketbollit dhe lojës unike të legjendarit Michael Jordan. Kombinohet në mënyrë perfekte me stile të ndryshme dhe do të jetë zgjedhja perfekte për ditët aktive dhe dinamike të lojtarëve të rinj. Kjo bluzë nga koleksioni Essentials u sjell fëmijëve tuaj një stil  sportiv dhe një pamje origjinale. Pëlhura e butë dhe e ngrohtë e pasur me pambuk do t'u japë atyre rehati ideale gjatë gjithë ditës. Logoja mbresëlënëse dhe plot ngjyra Jordan plotëson pamjen e kësaj bluzeje për fëmijë dhe thekson trashëgiminë e pasur sportive.

Specifikim:

 • Bluzë për fëmijë
 • Prerje standarde
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Grafika Jordan
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_KIDS
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
M 11-12Y
S 9-10Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë